Zostań oficerem łącznikowym podczas finalu The Baltic Tall Ships Regatta

lut 3, 2015 | Szczecin

1aoficerlacznikowyW czerwcu tego roku, po raz kolejny powitamy przy szczecińskich nabrzeżach najpiękniejsze żaglowce i jachty z całego świata. Szczecin wraz z litewską Kłajpedą i Sail Training International jest współorganizatorem regat The Baltic Tall Ships Regatta 2015. Już od dziś, wszystkie zainteresowane osoby, mogą zgłosić swoją kandydaturę na oficerów łącznikowych, obsługujących finał regat.

W ramach finału Regat „Baltic Tall Ships Regatta”, który odbędzie się w dniach 12-15 czerwca br. do nabrzeży przy Wałach Chrobrego i Wyspy Łasztownia zacumują dziesiątki jednostek z wielu krajów. Na ich pokładach znajdzie się blisko 1.300 załogantów. By jak najlepiej wspominali pobyt w Szczecinie, podczas wydarzenia pomagać im będą tak zwani oficerowie łącznikowi.

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, odważną, ciekawą świata, znasz język angielski i chcesz mieć swój udział w tworzeniu wydarzenia Baltic Tall Ships Regatta 2015 – to znaczy, że ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Dołącz do naszego zespołu! Zostań wolontariuszem lub weź udział w regatach!

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej, uruchomił stronę internetową, za pomocą której osoby zainteresowane mogą zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko oficera łącznikowego.

Rejestracja kandydatów odbywa się za pomocą strony internetowej www.ttsr.eu