Trwa lato rabatów!

cze 28, 2024 | Unity Line

Koniec czerwca to czas, który chyba każdemu kojarzy się z wakacjami i przygodą, nawet wtedy, gdy dawno już opuściliśmy mury szkoły. Być może dlatego, że lato i słoneczna pogoda naturalnie sprzyjają wyjazdom!

Planujesz w te wakacje odwiedzić Skandynawię i odkryć jej piękne lasy, tajemnicze ruiny i nowoczesne miasta? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobre wiadomości! Bo w Unity Line trwają aż cztery interesujące promocje!

Wracają karnety!
Ta wiadomość ucieszy wszystkich, którzy regularnie podróżują na Północ! Od 1 lipca 2024 r. wraca oferta na 10 przejazdów z dodatkowym jedenastym przejazdem gratis!

Pierwszy przejazd możesz zrealizować w okresie promocyjnym, czyli od 1 lipca do 30 września 2024 r. Cały karnet ważny jest jeszcze przez rok od daty pierwszej podróży.

Karnet zarezerwujesz telefonicznie (+48 91 88 02 909) lub mejlowo (rezerwacje@unityline.pl). Dodatkowe informacje na temat promocji znajdziesz tutaj: Wielki powrót karnetów 10-przejazdowych.

Kabiny tańsze aż o 30%!
Chcesz być w Szwecji wcześnie rano? To się świetnie składa! Zarezerwuj bilet na nocny rejs promem Polonia lub Skania do 31 lipca 2024 r., a zyskasz 15% rabatu na miejsce w kabinie pasażerskiej!
Rabat 15% nalicza się sam, ale Ty możesz go zwiększyć aż do 30%! Wystarczy, że dokonasz rezerwacji online i zgarniesz dodatkowe 15% zniżki.
Promocja obowiązuje na wszystkie nocne rejsy w terminie do 25 sierpnia 2024 r. A jej szczegóły sprawdzisz tutaj: 15% rabatu na kabiny w rejsie nocnym.

Złap aż 65% rabatu
Jak? Wystarczy, że będziesz podróżować bez samochodu, roweru czy motocykla. Z tej niecodziennej zniżki może skorzystać każdy pieszy pasażer, który kupi bilet na prom Skania lub Polonia. Wystarczy zarezerwować bilet do 31 lipca 2024 r., a rabat 50% naliczy się automatycznie.

Skąd więc 65% upustu? Wejdź na stronę: on-line.unityline.pl i zarezerwuj swój bilet online, a zgarniesz dodatkowe 15% rabatu.
Szczegóły oferty znajdziesz tutaj: 50% zniżki dla Pasażera Pieszego.

Wakacyjna zniżka 15%
Zaplanuj podróż do Skandynawii w terminie do 25 sierpnia 2024 r. i ciesz się zniżką na wakacyjne rejsy promami Skania i Polonia. Rabat 15% naliczy się automatycznie. Wystarczy, że dokonasz rezerwacji online do 31 lipca 2024 r.

Co więcej, zniżka obejmuje nie tylko bilety, ale także miejsca w kabinach i dodatkowe usługi, takie jak transport przyczepy czy przewóz zwierząt.
Szczegóły promocji znajdziesz pod tym linkiem: Wakacje z Unity Line. A bilet zarezerwujesz na stronie: on-line.unityline.pl

Zakochaj się w Skandynawii
Skandynawia to region pełen ciekawych kontrastów, gdzie natura łączy się z nowoczesnością. Powodów, dla których warto tego lata wsiąść na prom Unity Line i wybrać się w podróż na Północ, jest całe mnóstwo!
● Zapierające dech w piersiach krajobrazy. Malownicze klify, piękne fiordy, lasy oraz jeziora. Skandynawia to raj dla miłośników natury.
● Bogata kultura i historia. Odkryj fascynującą historię wikingów i skandynawskich władców. Odwiedzaj muzea, wystawy i liczne zabytki Północy. W pełni zanurz się w skandynawskiej sztuce oraz literaturze.
● Przyjazna atmosfera. Skandynawowie są znani z pozytywnego podejścia do turystów, więc przygotuj się więc na ciepłe powitanie. Poza tym prawie każdy mówi tam po angielsku!
● Komfort podróżowania. Promy Polonia i Skania oferują wygodne kabiny pasażerskie, mnóstwo przestrzeni, piękne widoki na pokładzie otwartym, a także dostęp do szerokiej oferty restauracji, barów oraz sklepów.

Brzmi interesująco? Bo taka właśnie jest Skandynawia!
Wejdź na on-line.unityline.pl i zarezerwuj swój bilet już dziś!
Wszystkie oferty na www.unityline.pl/