Podróżowanie z Unity Line? To się opłaca!

cze 3, 2024 | Unity Line

Marzysz o wakacjach, które łączą w sobie majestatyczne krajobrazy, interesującą kulturę i komfort podróżowania? W takim razie kup bilet na prom do Skandynawii! Bo Północ, z pięknem jej przyrody, urokliwymi miasteczkami i przyjaznymi mieszkańcami, jest idealnym celem każdej wyprawy.

To świetny moment na wyjazd, bo dzięki wyjątkowo korzystnym promocjom w Unity Line, możesz cieszyć się nie tylko wygodą podróżowania, ale i atrakcyjnymi cenami.

Nocne rejsy z kabinami tańszymi aż o 30%!

Od poniedziałku, 3 czerwca 2024 r., w Unity Line pojawiła się nowa promocja skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i spokój podczas podróży morskimi szlakami.

Jeśli do 30 czerwca zarezerwujesz bilet na nocny rejs promem Polonia lub Skania, zyskasz 15% rabatu na miejsce w komfortowej kabinie pasażerskiej rezerwując bilet telefonicznie. Rabat nalicza się automatycznie, ale możesz go zwiększyć o kolejne 15% rezerwując ONLINE! Wtedy zgarniesz aż 30% rabatu! Promocja dotyczy wszystkich nocnych rejsów, które odbędą się w terminie od 3 czerwca do 25 sierpnia 2024 r. Szczegóły oferty sprawdzisz tutaj: https://www.unityline.pl/oferty/oferty-indywidualne/Noca-kabiny-taniej

Dlaczego warto podróżować nocą?

Nocne rejsy to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać swój czas na zwiedzanie Skandynawii. Podróżując nocą, możesz spokojnie odpocząć i nabrać sił na kolejny dzień pełen przygód. Kabiny na promach Skania i Polonia zapewniają wygodę i prywatność, dzięki czemu podróż staje się prawdziwą przyjemnością.
Aktualne promocje!
Przypominamy, że nadal trwają promocje 50% zniżki dla Pasażera Pieszego oraz Wakacje z Unity Line (-15%) w podróży do Skandynawii.

Dlaczego Unity Line?

Bo to po prostu pewność komfortu, bezpieczeństwa i atrakcyjnych cen. Promy Skania i Polonia kursują codziennie między Świnoujściem a Ystad. Pasażerowie mają dostęp do szerokiego wyboru propozycji dostosowanych do wszystkich podróżników. A dzięki wspomnianym promocjom można cieszyć się podróżą w korzystnej cenie, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości usług.
Zaplanuj swoją podróż już dziś! Odwiedź stronę on-line.unityline.pl i ciesz się latem!