Weź udział w targach OFFSHORE Brasil 2013

kwi 16, 2013 | Polskie nowości

11111111plPromocja Polskiej Gospodarki na Świecie. Trwają ostatnie zapisy na udział w targach branżowych OFFSHORE Brasil 2013 ! W ramach wsparcia przedsiębiorców możliwe jest uzyskanie dofinansowania nawet do 75% poniesionych kosztów.  Już tylko do 25.04.2013 można składać wnioski do udziału w targach Brasil OFFSHORE! 

 

 

Brasil Offshore to międzynarodowa wystawa przemysłu morskiego oraz oil & gas, która odbywa się co dwa lata w Macaé, w Brazylii. Na imprezę ściągają firmy z całego świata w celu prezentacji swoich produktów oraz aby poznać obowiązujące trendy. Targi Brasil Offshore nie przez przypadek odbywają się w miejscowości Macaé. Słynie bowiem ona z wydobycia ponad 80% całkowitej ilości ropy naftowej pozyskiwanej w Brazylii. Tam też mieści się Oddział Biznesowy Petrobrás Campos Basin oraz oddziały ponad 3500 przedsiębiorstw związanych bezpośrednio z przemysłem naftowym.

MIASTO: Macae
DATA: 11-14.06.2013
BRANŻA: offshore, OIL and Gas

Ten element program realizuje konsorcjum VMG na mocy umowy podpisanej z Ministerstwem Gospodarki RP z dnia 9 stycznia 2013 roku i obejmuje działania promocyjne, w szczególności organizację targów branżowych na terenie Brazylii.

Celem Programu jest wykreowanie nowych, silnych polskich marek, które będą rozpoznawalne na świecie i poprzez to kojarzone z krajem pochodzenia. Zaistnienie na rynkach zagranicznych polskich specjalności eksportowych możliwe będzie dzięki stworzeniu przedsiębiorcom możliwości do zaplanowanej w czasie promocji ich produktów i usług za granicą.

Na stronie http://brazylia.vmg.pl/ znajdą Państwo prezentację dotyczącą targów oraz szczegóły programu.