OT Logistics S.A. Sponsorem Strategicznym Polskiego Związku Szermierki

lut 19, 2013 | Żegluga Śródlądowa

OtlogOT Logistics S.A. podpisała z Polskim Związkiem Szermierczym umowę sponsoringową, zyskując tym samym tytuł Sponsora Strategicznego PZS. Lider sektora transportowo-logistycznego-spedycyjnego, zobowiązał się wspierać finansowo dyscyplinę sportu w której reprezentanci Polski odnosili wielkie sukcesy na planszach mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. W zamian, logo OT Logistics będzie wyeksponowane na strojach reprezentacyjnych oraz materiałach promocyjnych PZS.  Umowa będzie obowiązywała do grudnia 2014 r. z możliwością jej przedłużenia do końca 2016 r.

Zapisany w umowie sponsoringowej wkład finansowy na rzecz Polskiego Związku Szermierczego ma zapewnić większą możliwość rozwoju reprezentacji Polski w szermierce, zarówno na płaszczyźnie sportowej, jak też organizacyjnej. Oprócz stałej kwoty, umowa przewiduje wypłatę specjalnych nagród dla reprezentantów naszego kraju za wywalczenie medali w konkurencji indywidualnej oraz drużynowej na Mistrzostwach Europy Seniorów, które odbędą się w Zagrzebiu w czerwcu 2013 r.

OT Logistics w zamian za wsparcie PZS otrzyma m.in. prawo do posługiwania się tytułem Sponsora Strategicznego Polskiego Związku Szermierczego oraz umieszczania logo firmy na strojach reprezentacyjnych zawodników oraz w materiałach promocyjnych Związku. Sponsor otrzyma również pulę biletów i akredytacji na najważniejsze zawody szermiercze organizowane w kraju i za granicą w których wezmą udział reprezentanci Polski. W myśl umowy OT Logistics S.A. pozostanie w czasie jej trwania jedynym Sponsorem Strategicznym Polskiego Związku Szermierczego.

– Szermierka to piękny sport walki, który wyzwala wiele emocji i dostarcza niesamowitych wzruszeń. Postawiliśmy na szermierkę w momencie dla tej dyscypliny trudnym, wierząc głęboko, że dzięki także naszemu wsparciu uda się nawiązać do złotych lat tej dyscypliny w których reprezentanci naszego kraju zdobywali wiele medali na igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata. Codziennie podejmujemy wyzwania biznesowe. Jak widać z dobrym skutkiem o czym świadczy nasza pozycja w sektorze transportowo-logistyczno-spedycyjnym. Wierzę, że na tej umowie skorzystają wszyscy. I zawodnicy reprezentacji i nasza firma. Przede wszystkim zaś kibice szermierki, których w naszym kraju jest wielu – mówi Piotr Chajderowski, Prezes Zarządu OT Logistics S.A.

Dzięki umowie sponsoringowej pracownicy OT Logistics S.A. będą mogli uczestniczyć w organizowanych przez Polski Związek Szermierczy imprezach sportowych i przy okazji kształtować integracyjne więzi. Z uwagi na uczestnictwo szerokiego grona innych partnerów w szermierczych wydarzeniach, imprezy sportowe stanowić mogą też dobrą okazję do rozwoju kontaktów biznesowych spółki. Strony podpisanej umowy sponsorskiej ustaliły, że możliwe będzie przedłużenie umowy sponsorskiej do końca roku 2016.