Elektryka Morska w Gdyni

lis 12, 2012 | Elektryka Morska

elektrykamorskaWychodząc na przeciw dużemu zainteresowaniu naszymi produktami i usługami na Pomorzu od  14.08.2012r. uruchomiliśmy nowe biuro przy ulicy Czechosłowackiej 3 w Gdyni.
 

 

Firma Elektryka Morska powstała w lutym 2007 roku. Główną działalnością jest techniczne zaopatrzenie branży morskiej. Specjalizujemy się w dostawach do stoczni na remonty, przebudowy oraz budowy nowych statków.
 
Posiadając magazyn w Szczecinie i Gdańsku jesteśmy w stanie zapewnić szybkie dostawy produktów. Posiadamy uznanie najlepszych producentów osprzętu, takich jak : Seematz, Rubber Design, Julitz, Unika, Hawkee, Hochiki, C-Nauical, John Gjerde, La auxiliar Naval, TKF, AIK, Amokabel.

Nasza główna domena to dostawy kabli morskich i offshore, głowic odpowietrzających, części i podzespołów elektrycznych, lamp oraz naświetlaczy i szperaczy okrętowych, a ostatnio oferta została powiększona o okna okrętowe, wciągarki łańcuchowe, kabestany, stopery łańcuchowe oraz sytemy zabezpieczające dla kabli.
 
Współpracujemy z największymi polskimi stoczniami w Szczecinie, Świnoujściu i Trójmieście. Nasi odbiorcy to firmy świadczące usługi remontowe oraz wykonujące nowe budowy, a nasi główni partnerzy to firmy z Niemiec, Danii, Holandii, Szwecji oraz Norwegii.
 
We wrześniu 2012 otworzyliśmy największy magazyn kabli okrętowych na Pomorzu Zachodnim. Obecnie posiadamy ponad 100 km kabli, przez co gwarantujemy szybką dostawę na każdy projekt. Kompelksowo zaopatrzona hala magazynowa m,.in w przewijarkę oraz przecinarkę kabli, umożliwia szybkie przygotowywanie wszystkiego do dostawy. W naszej ofercie znajdują się również specjalistyczne kable mające zastosowanie w rozdzielnicach elektrycznych przeznaczonych na rynek morski. Nasze kable posiadają jako nieliczne na świecie certyfikat DNV, co umożliwia ich zastosowanie dla najbardziej wymagających odbiorców.
 
Dla największych polskich stoczni – Crist, Remontowa, Nauta oraz Maritim Shipyard – działamy jako główny dostawca kabli morskich, głowic odpowietrzających, stabilizatorów oraz odciągów do projektów tam realizowanych.

Bartłomiej Stępień
Elektryka Morska