20 – lecie Unity Line

cze 1, 2015 | Unity Line

1tytulowe20lecieNa promie „Wolin” odbyła się gala z okazji 20-lecia działalności Unity Line. Prom zacumował w Szczecinie przy Wałach Chrobrego już w czwartek, w piątek odwiedziło go około 500 gości na jubileuszowej gali. W sobotę statek był udostępniony do zwiedzania dla mieszkańców Szczecina. 

Dla Unity Line piątkowy wieczór był możliwością podziękowania wszystkim pracownikom, współpracownikom, kontrahentom oraz pasażerom za te piękne 20 lat na polskich wodach. Wszystkich przybyłych gości powitał Jarosław Kotarski, obecny szef UL.

Prowadzącym mistrzem ceremoni był Maciej Orłoś, znany prezenter z teleexpressu. Wyczucie tempa oraz jego doskonałe poczucie humoru, wprowadziło obecnych w doskonałą atmosferę tego magicznego wydarzenia.

Wnętrze statku zostało wspaniale zaaranżowane na tą okoliczność, zmieniło się w wielką salę balową wraz ze sceną dla artystów.

Nie zabrakło także atrakcji dla miłośników kuchni. Na stołach mogliśmy znaleźć m.in. bufet polski, włoski oraz mnóstwo wypieków. Goście byli pod wrażeniem pracy kucharzy, którzy na oczach wszystkich serwowali ciepłe potrawy.

Przez cały wieczór grała muzyka na żywo. Gwiazdą gali był zespół De Mono, który zagrał swoje największe przeboje. „Jak statki na niebie”… prom Wolin wydawał się idealnym miejscem dla tego utworu. 

> Galeria zdjęć: 20 – lecie Unity Line < 

 

Podziękowania od redakcji MiO: