Źródło wiedzy o Skandynawii i e-sklep z wycieczkami w jednym – od Unity Line!

sty 28, 2021 | Unity Line

UL skandynawskiepodroze newsletter w2

Wszystkich, którzy planują wyjazd do Skandynawii lub są zainteresowani tym regionem, zapraszamy do odwiedzenia strony www.skandynawskiepodroze.pl

Blog w przejrzysty i przystępny sposób informuje o życiu, kulturze i tradycjach naszych Północnych sąsiadów. Odnajdziemy tu wiele ciekawostek, anegdot i cennych wskazówek. Na stronie dowiemy się, między innymi: gdzie są najlepsze stoki narciarskie, co należy wiedzieć planując wyjazd do Szwecji, czym jest słodka sobota lub – co ciekawego można zobaczyć w Danii zupełnie za darmo!

Ale to nie wszystko!

Jeśli któreś z opisywanych miejsc, szczególnie przypadnie nam do gustu i zapragniemy je odwiedzić – nic prostszego! Możemy wykupić wybraną wycieczkę w e-sklepie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce sklepu destynację, która nas zainteresowała i odkryć, z jakich ofert możemy skorzystać.

Wszystkie wycieczki są szczegółowo opisane, a sam proces kupna jest niezwykle łatwy i intuicyjny. By cieszyć się wymarzonym wyjazdem, bez potrzeby dzwonienia do konsultanta lub odwiedzania biura podróży, wystarczą tylko 3 proste kroki. Naturalnie, transakcje w e-sklepie są w pełni bezpieczne i można je dokonywać całą dobę.

Wybór – najlepiej dopasowanej do naszych zainteresowań – wycieczek z Unity Line jest teraz jeszcze łatwiejszy! Zapraszamy na: www.skandynawskiepodroze.pl! 

Do dyspozycji pozostaje zawsze numer telefony Telefonicznej Obsługi Rezerwacji: 91 88 02 909 oraz e-mail: wycieczki@unityline.pl. Zapraszamy!