Ze spółką Pazim po Odrze

kw. 5, 2012 | PŻM

dar31 kwietnia wyruszyły w codzienne rejsy statki Odra Queen i Penne Queen, zarządzane przez spółkę PAZiM z Grupy PŻM. Przez cały kwiecień statki będą czekać na chętnych oferując rejsy o godz. 12:00 i 15:00.
Od 1 maja ulegnie zmianie plan rejsów statków, które będą wypływać o godz. 11:00, 13:00, 15:00, 17:00.  Trasę godzinnego rejsu statki zaczynają przy Wałach Chrobrego, dalej płyną rzeką Duńczycą, mijają Elewator Ewa, płyną Kanałem Grabowskim, Przekopem Mieleńskim, mijają nabrzeża Snop i Huk, w drodze powrotnej mijają nabrzeża byłej Stoczni Szczecińskiej „Nowa”  oraz Stoczni Parnica. Jest to niepowtarzalna okazja zobaczyć część miasta od strony wody. Na życzenie organizowane są również rejsy po zakątkach portu szczecińskiego jak i dłuższe czarterowe wycieczki. Jednostki posiadają dwa pokłady: widokowy oraz klimatyzowany z minibarem.
 – Kierownictwo spółki Pazim i statku „Ładoga” przygotowało szeroki wachlarz propozycji zarówno na okazję spotkań prywatnych jak i biznesowych. Zapraszamy codziennie do Restauracji Rosyjskiej i Restauracji Tawerna, do dyspozycji jest też sala szkoleniowo-bankietowa Saima.  Uzupełnieniem oferty jest 12 kajut hotelowych – powiedział Przemysław Janasik, prezes Zarządu spółki Pazim.

Szczególna lokalizacja w połączeniu  w doskonałą kuchnią  pozostanie w pamięci wszystkich tych którzy  wstąpią na pokład jednostki. Pod koniec kwietnia  otwarty zostanie pokład i ogródek, skąd widok rzeki Odry i Wałów Chrobrego jest  wyjątkowy.