Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. uhonorowany statuetką Orła Pomorskiego

lis 19, 2018 | Port Gdynia

orzepgdynia

15 listopada br. w gdańskim Dworze Artusa został rozstrzygnięty plebiscyt ORZEŁ POMORSKI zorganizowany już po raz XV przez redakcję „Magazynu Pomorskiego”. Nad plebiscytem ORZEŁ POMORSKI, którego zadaniem jest wyłonienie osób i firm mających na swoim koncie szczególne osiągnięcia w biznesie, kulturze, nauce i działalności społecznej lub sporcie, honorowy patronat objął Marszałek Województwa Pomorskiego.

W tegorocznej edycji plebiscytu ORZEŁ POMORSKI wśród 10 wybitnych postaci i firm Pomorza, których spektakularne działania spotykają się z uznaniem społeczeństwa, znalazł się Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.  Statuetkę ORZEŁ POMORSKI w imieniu Zarządu Portu odebrał Adam Meller, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A., natomiast uroczystą laudację wygłosiła Dorota Arciszewska-Mielewczyk, przewodniczącą Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, posłanka na Sejm RP.

– To dobrze, że zostaliśmy jako Zarząd Portu docenieni i zauważeni. Po prostu pozytywnie oceniono i doceniono wielką pracę jaką wykonujemy, budując dzień po dniu nowe oblicze gdyńskiego portu- mówi Adam Meller, prezes zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.- Cieszymy się z przyznania statuetki ORZEŁ POMORSKI – nagrody świadczącej o docenianiu roli i znaczenia Portu Gdynia w województwie Pomorskim. Dzisiaj nadrzędnym celem działań Zarządu Portu jest długofalowy rozwój – przede wszystkim budowa Portu Zewnętrznego. Laury i nagrody to dobra rzecz, ale port żyje na co dzień swoimi problemami i planami. Jestem absolutnie przekonany, że będziemy kontynuować nasze portowe zadania. Port Gdynia będzie systematycznie unowocześniany i rozbudowywany.

 

Port Gdynia