#WyskoczZaMorze – hashtag, który wygrywa

cze 30, 2018 | Różne

35489493 10156482844215816 4822353940957888512 n

Rejs do Szwecji w kabinie klasy De Luxe – to główna nagroda w wakacyjnym konkursie Unity Line. Aby zdobyć miejsce na promie dla siebie i osoby towarzyszącej, wystarczy zrobić zdjęcie. Ważne, aby jego tematyka była powiązana z morzem, rejsami po Bałtyku lub Skandynawią. Należy je opublikować na profilu publicznym na Instagramie lub Facebooku i – co najważniejsze – oznaczyć hashtagiem #WyskoczZaMorze. Jest na to czas do 15 września!

Przewoźnik nagrodzi aż dziesięciu uczestników. Pierwsza trójka otrzyma voucher na prom. Obejmuje on podróż do Szwecji i z powrotem dla dwóch osób, z możliwością przewozu auta. Im wyższe miejsce, tym więcej dodatkowych udogodnień podczas rejsu, jak komfortowa kabina czy pełne wyżywienie. Nie zabraknie też nagród pocieszenia – osoby spoza podium mogą liczyć na zestaw firmowych gadżetów.

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto zrobić więcej niż jedną fotografię. Tym bardziej, że regulamin dopuszcza ich nieograniczoną liczbę. Zdjęcie promu Polonia opuszczającego port w Świnoujściu, wakacyjne selfie na tle Bałtyku czy kilka dobrych ujęć z wycieczki do Szwecji? O tym, który post najlepiej zachęcił do wyskoczenia za morze, dowiemy się 21 września.

Więcej szczegółów na stronie: http://konkurs.unityline.pl/