Wrocław: Waterways 2012

cze 26, 2012 | Żegluga Śródlądowa

P9172686Już dziś zaplanuj swój udział w I Międzynarodowych Targach i KonferencjiŻeglugi Śródlądowej i Gospodarki Wodnej Waterways 2012! Zapraszamy na pierwsze tego typu, korzystne biznesowo, spotkanie administracji i biznesu.

Waterways 2012 to pierwsze branżowe, specjalistyczne targi cieszące się tak szerokim poparciem instytucji kluczowych z punktu widzenia inwestycji w żeglugę, śródlądowe drogi wodne i szeroko rozumianą gospodarkę wodną w Polsce.

 Na stoisku Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej przedstawiciele UrzędówŻeglugi Śródlądowej z całego kraju będą informowali Państwa o istotnych aktualnych aspektach na podległym im obszarze. Na sąsiednim stoisku na kolejne Państwa pytania odpowiedzą przedstawiciele Krajowych Zarządów Gospodarki Wodnej.

 Do licznego grona Patronów Honorowych Waterways Expo 2012 dołączył Pan Stanisław Gawłowski, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska oraz Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

 Idea WATERWAYS 2012 znalazła uznanie i poparcie również za granicą, co odzwierciedlają Honorowe Patronaty takich osobistości jak: Marcel Kupershoek, Ambasador Królestwa Niderlandów w Polsce i Jan Sechter, Ambasador Republiki Czeskiej w Polsce.

Już dziś można powiedzieć, że Waterways 2012 będzie jedyną gospodarczą imprezą wystawienniczą w Polsce łączącą wszystkie środowiska zaangażowane w inwestycje związane z gospodarką wodną i śródlądowymi drogami wodnymi w Polsce – od administracji centralnej i samorządów, po inwestorów, projektantów, wykonawców, użytkowników, z obszarów żeglugi śródlądowej , gospodarki wodnej, budownictwa hydrotechnicznego, turystyki wodnej oraz energetyki wodnej.

 Ma to szczególne znaczenie ze względu na planowaną reformę gospodarki wodnej oraz inwestycje w zakresie modernizacji infrastruktury żeglugi śródlądowej, gospodarki wodnej oraz wykorzystania potencjału rzek dla promocji turystycznej miejscowości.

Wszystkich zainteresowanych udziałem / odwiedzeniem Waterways 2012 lub udziałem w konferencji (liczba miejsc ograniczona) prosimy o kontakt z naszym biurem. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że wcześniejsza rezerwacja na stronie www.waterways.ztw.pl,  zapewni Państwu komfort, zaoszczędzi Państwa czas , a nam ułatwi Państwa obsługę.

Marek Witecki

Zarząd Targów Warszawskich S.A.