Wigilia klubowa „Business Club Szczecin”

gru 20, 2013 | Szczecin

1wig20Opłatek, kolędy i tradycyjne świąteczne dania towarzyszyły Wigilii w szczecińskiej loży Business Club. Elitarna organizacja przedsiębiorców gościła na spotkaniu przedświątecznym księdza prałata Jana Kazieczko, prezydenta Szczecina Piotra Krzystka, wicewojewodę  Ryszarda Mićko oraz marszałka Olgierda Geblewicza.

Na spotkaniu w Bussines Blub obecni byli wszyscy członkowie klubu. Jako pierwszy głos zabrał prezydent kapituły Bogumił Rogowski, który w swoim przemówieniu powitał wszystkich zgromadzonych gości i w kilku słowach złożył najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne. Wojewoda Ryszard Mićko, prezydent Piotr Krzystek i Marsząłek Geblewicz podkreślili,  jak ważna jest współpraca samorządu z przedsiębiorcami. Dużo miejsca poświęcono podsumowaniu kończącego się 2013 roku. Wspominano o wydarzeniach – regatach Tall Ships Races oraz I Kongresie Morskim, które znacznie wpłynęły na rozwój miasta i regionu.1wig

Wigilijne spotkanie było okazją do podzielenia się opłatkiem, a w mniej oficjalnej części spotkania odbyły się długie rozmowy kuluarowe oraz degustacja dań przygotowanych przez restauracja „Zamkowa”.

Zapraszamy do >> Galerii zdjęć <<.