Weź udział w targach Dubai International Boat Show

paź 13, 2021 | Kalendarium

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy organizuje dla firm z branży jachtowej wyjazd na targi Dubai International Boat Show, które odbędą się w dniach 08-12 marca 2022 r. Zgłoszenia do 15 października br.

Podczas wydarzenia pomorskie przedsiębiorstwa będą miały okazję zaprezentować swoją ofertę na wspólnym stoisku regionalnym.

Dubai International Boat Show to najbardziej uznane targi branżowe na Bliskim Wschodzie. Są okazją do zaprezentowania luksusowych jachtów i łodzi wiodących światowych producentów. Boat Show to również wszystko, co związane z wyposażeniem jachtów (wnętrza, nawigacja, komunikacja, mechanika jachtowa itp.), a także sporty wodne i sprzęt do nurkowania.

Przyszłoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w marinie Dubai Harbour, która ma szansę stać się największym portem jachtowym w regionie.

Co zyskuje firma?

Ekspozycja na wspólnym stoisku województwa pomorskiego

Wstęp na Targi

Przelot

Zakwaterowanie

Spedycję

Ubezpieczenie

Bilet wstępu na EXPO

 

Wkład własny

Szacowany wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 85% kosztów wynosi 9 275,00 zł brutto (4 050,00 zł netto + VAT + VAT od dotacji).

 

Zgłoszenia

Dokumenty konkursowe oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.brokereksportowy.pl. Zgłoszenia do dnia 15.10.2021 r. Szczegółowe informacje: Anna Jafra, e-mail: anna.jafra@arp.gda.pl, tel. 58 32 33 235.

 

Agencja Rozwoju Pomorza SA