Waterfront Forum Szczecin 2012

paź 19, 2012 | Szczecin

ForumBezpłatna konferencja Waterfront Forum na temat aktywizacji gospodarczej, społecznej, turystycznej i kulturowej polskich miast nadwodnych odbędzie się w dniach 25-26.10. 2012 r. (czwartek-piątek) w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie.

W programie tegorocznej edycji przewidziano są panele dyskusyjne, jak: – 12,5 metra dla Szczecina?, przyszłość portu w Szczecinie, miejsce waterfrontu w strategiach rozwoju miast, oddziaływanie inwestycji w obszarach nadwodnych na rozwój aglomeracji miejskich, waterfront jako projekt rewitalizacyjny, kierunki transformacji urbanistycznej przestrzeni nadwodnych, waterfront jako projekt developerski, turystyka wodna – motor rozwoju regionu, porty turystyczne – trendy i kierunki rozwoju, przemysł w obszarze waterfrontu – kierunki rozwoju, inwestycje w waterfront w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej, polskie i regionalne doświadczenia dla rozwoju przestrzeni waterfront.

Zapraszamy do udziału w konferencji. Swoją obecność potwierdzili już liczni goście z Polski i z zagranicy, przedstawiciele rządu, samorządów, przedsiębiorcy i naukowcy. Dla uczestników przewidziano poczęstunek.

K.L.