Unity Line wprowadza zmiany w cenniku dla zmotoryzowanych

cze 28, 2018 | Unity Line

pasaerowie zmotoryzowani promo

Rozpoczęły się wakacje, a wraz z wakacjami pojawił się w Unity Line letni cennik. Zmianie uległy ceny biletów dla zmotoryzowanych. Mniej zapłacimy za przewóz samochodu osobowego w jedną stronę. Więcej m.in. za przyczepę kempingową i motocykl. Najbardziej ucieszą się rowerzyści – ich jednoślady pojadą do Szwecji nadal bez żadnych opłat. Cennik został wprowadzony 26 czerwca i będzie ważny do 2 września.

Jakie obowiązują ceny w tym okresie? Bilet na samochód osobowy (wraz z kierowcą) kosztuje 446,20 w jedną stronę. Każda dodatkowa osoba w pojeździe może wykupić miejsce na promie za 124,20 zł. Za Bałtyk przetransportujemy również minibus za 670,22 zł, motocykl za 333,50 zł i przyczepę za 299 zł. 

Zaoszczędzić można na kilka sposobów. Po pierwsze, kupując od razu bilet w obie strony. Po drugie, rezerwując przejazd online (otrzymujemy wtedy 5% zniżki). Po trzecie, posiadając jedną z kart uprawniających do rabatu (m.in. Srebrną lub Złotą Kartę Selgros czy Kartę Kibica Pogoni Szczecin). Dobrym rozwiązaniem jest również zaplanowanie wyjazdu w poniedziałek, wtorek lub środę – do końca lipca działa bowiem kod promocyjny ULP20. Obniża on cenę biletu aż o 20%.

Przed podróżą do Skandynawii najlepiej zajrzeć na stronę przewoźnika: www.unityline.pl (na której widnieje szczegółowy cennik i wykaz promocji) bądź skonsultować się z doradcą pod jednym z numerów: 91 88 02 909 (linia dla telefonów komórkowych) lub 801 989 771 (linia dla telefonów stacjonarnych). Warto dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, bo lato to okres wzmożonego ruchu pomiędzy Polską a Szwecją. 

 

Unity Line