Unity Line Runners Team

paź 1, 2016 | Unity Line

1abcmaratonbcaq

Unity Line aktywnie wspiera sport i zdrowy tryb życia. Drużyna Unity Line Runners Team  po raz trzeci wzięła udział w zawodach biegowych odbywających się w szwedzkim Malmö.

W minioną sobotę dziesięcioro spośród 20 członków drużyny wzięło udział w półmaratonie, pozostali zawodnicy pokonali dystans 10 kilometrów. W obu biegach całego wydarzenia wzięło udział ponad 1600 zawodników z różnych krajów, m.in. z Czech, Belgii, Niemiec  czy Norwegii.  Unity Line Runners Team był najliczniejszą ekipą startującą w tych zawodach. Strefa kibica przygotowana na stadionie należała do reprezentantów Unity Line. 

Utworzenie drużyny biegowej to inicjatywa pracowników Unity Line, którzy do wspólnej rywalizacji zaprosili w tym roku także firmy należące do Grupy Polskiej Żeglugi Morskiej: Baltica Wellness&Spa oraz hotel Radisson Blu Szczecin.

Godne podziwu wyniki wszystkich członków Unity Line Runners Team to rezultat indywidualnych treningów i startów w podobnych zorganizowanych biegach.  Drużyna stale rozrasta się, a jej nowi członkowie już zapowiedzieli gotowość  do startu w kolejnej edycji zawodów w Malmö, które odbędą się w październiku 2017 roku.

 

Unity Line