Unity Line kończy rok specjalnymi rejsami

wrz 23, 2018 | Polskie nowości

UL rejsy specjalne 2018 baner

Kabaret OT.TO, Małgorzata Ostrowska, Shazza, Michał Wiśniewski i kabaret Pod Wyrwigroszem… To długa lista gwiazd, które popłyną z Unity Line w listopadzie i grudniu. Artyści rozdzielą się na trzy programy: Rejs Niepodległościowy, Andrzejki na fali i Rejs Sylwestrowo-Noworoczny, a wszystkie imprezy odbędą się na flagowym promie przewoźnika: Polonii.

10-11 listopada to szczególny weekend. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się wiele przyjęć. Jedno z ciekawiej ulokowanych będzie z pewnością to na otwartym morzu. Uczestnicy Rejsu Niepodległości będą mieli okazję posłuchać największych przebojów Małgorzaty Ostrowskiej i pośmiać się przy skeczach kabaretu OT.TO. Po jednej stronie poważna „Szklana pogoda”, po drugiej żartobliwa „Zasmażka” – każdy znajdzie coś dla siebie.

Czy nasza przyszłość zapisana jest w gwiazdach? Tego nie wiadomo. Pewne jest tylko to, że w harmonogramie Unity Line Andrzejki są wpisane pod datą 24 listopada. Tego dnia na promie wokalista Michał Wiśniewski pokaże swoje aktorskie oblicze. Autoironicznym spektaklem „Chory na sukces” spróbuje udowodnić, że gwiazda też człowiek. Muzyczne show należeć będzie do Shazzy. Nie trzeba być wróżką, aby przewidzieć, że jej energetyczne piosenki rozgrzeją publikę.

Sylwester na promie Polonia to nie jedna noc, ale aż dwie doby rozrywki. Podróż zaczyna się standardowo od dobrego jedzenia, drinków i dyskoteki, ale kończy niezwyczajnie. W Nowy Rok będzie można nie tylko kontynuować zabawę, ale dodatkowo obejrzeć występ kabaretu Pod Wyrwigroszem oraz zwiedzić szwedzkie Ystad. Tak, aby zarówno koniec 2018 roku, jak i początek 2019 roku wygenerował dobre wspomnienia. To jeden z corocznych bestsellerów przewoźnika, więc trzeba się spieszyć z rezerwacją. Bilety schodzą na pniu! 

Wszystkie rejsy to tzw. rejsy okrężne. Prom startuje ze Świnoujścia, przemierza trasę do Ystad, po czym wraca do Polski. W tym czasie pasażerowie mają czas na relaks. Ogromną zaletą tego typu imprez jest to, że wszystkie udogodnienia znajdują się w jednym miejscu – na promie. Jest więc i restauracja, i dyskoteka, i – co ważne – wygodne kabiny tuż obok, aby można było w dogodnym dla siebie momencie odpocząć. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: www.unityline.pl

 

Unity Line