Unity Line: Jesień nie musi być szara i nudna

paź 26, 2012 | Unity Line

ULPoloniaJeśli jesień nie nastraja nas pozytywnie Unity Line ma dla nas propozycję na poprawę humoru – imprezy wśród fal Bałtyku. Do wyboru mamy rejs halloweenowy, który odbędzie się 2 listopada na promie Polonia lub rejs andrzejkowy 30 listopada na promie Skania.

Rejs halloweenowy to magiczny klimat już od wejścia na pokład promu. Magia będzie wyczuwalna wszędzie – w smaku, w zapachu, podczas występów artystycznych, a nawet w czasie  spaceru po Ystad. Pasażerów czekają warsztaty wycinania w dyni i konkurs na zrobienie najlepszej stylizacji. Koszt takiego rejsu to 285 złoty od osoby. W cenie biletu oprócz halloweenowych atrakcji są drink powitalny, obiad, kolacja i śniadanie oraz przejazd minibusem na trasie Szczecin – Świnoujście – Szczecin.
A na rejs andrzejkowy najchętniej wybiorą się Solenizanci – dla nich Unity Line przygotowało 50% rabatu. Na promie Skania będzie można zajrzeć w przyszłość, powróżyć, poczarować, a przede wszystkim pobawić się do białego rana. A po całonocnej zabawie zwiedzić Ystad  śladami Kurta Wallandera. Koszt biletu dla wszystkich, za wyjątkiem Solenizantów,  to 333 zł od osoby, a w cenie są: drink powitalny, kolacja, śniadanie i obiad, program rozrywkowy oraz przejazd na trasie Szczecin – Świnoujście – Szczecin.
Więcej informacji na stronie www.unityline.pl oraz pod numerem telefonu: 91 35 95 600.

Źródło: MiO