Tytuł „Dostawca Roku 2013” dla C.Hartwig Gdynia S.A.

mar 28, 2014 | C.Hartwig Gdynia

1hartwigC.Hartwig Gdynia S.A.  został uhonorowany przez firmę Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. tytułem „Dostawca Roku 2013”.

Ta prestiżowa nagroda została przyznana naszej Spółce za najwyższą jakość dostaw, doskonałą obsługę klienta oraz ogromny wkład w tworzenie wartości firmy Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.– wiodącego na świecie producenta wąskotaśmowych traków tartacznych oraz brzeszczotów.
 
Wyróżnienie odebrali Jerzy Lewicki, Prezes Zarządu oraz Joanna Wojciechowska, Regionalny Szef Sprzedaży, podczas uroczystej Gali w dniu 6 marca 2014 roku.

Wieloletnia współpraca oraz bardzo dobre relacje biznesowe  z firmą Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. są potwierdzeniem, że jesteśmy firmą godną zaufania i polecenia.

„Osiągnięcie tego niewątpliwego sukcesu nie byłoby możliwe bez codziennego zaangażowania naszych Kolegów i Koleżanek, obsługujących klienta od strony handlowej oraz operacyjnej. Dziękujemy wszystkim osobom, które poprzez swoją pracę przyczyniły się do otrzymania tego znaczącego wyróżnienia, a w szczególności zespołowi handlowemu w Regionie Południe i działowi spedycji morskiej OG2 z Gdyni!” – Jerzy Lewicki, Prezes Zarządu