TT-Line powróci z połączeniem Świnoujście-Rønne

lis 12, 2017 | Polskie nowości

1395240455

Popularny niemiecki przewoźnik TT-Line zaproponował w tym roku sezonowe połączenie pomiędzy Polską a wyspą Bornholm. Wiadomo już, że nie był to jednorazowy epizod. Połączenie to powróci również w przyszłym roku.

Uruchomione w tym roku kursy na popularną duńską wyspę okazały się niemałym sukcesem. Armator przyznał, że wprowadzenie oferty rejsów na tę cieszącą się niemałą popularnością wśród turystów wyspę spotkało się z wieloma przychylnymi komentarzami. Już dziś można założyć, że zainteresowanie tym kierunkiem będzie dalej rosło wśród turystów z Polski. Dlatego przewoźnik już teraz poinformował, że w trakcie przyszłorocznego sezonu letniego wznowi kursy pomiędzy Świnoujściem a Rønne.

 Jak zapowiedział operator, w sezonie 2018 r. rejsy będą się odbywać w soboty. W przyszłym roku zostaną one zainaugurowane już 16 czerwca. Pozostaną one w ofercie operatora aż do 9 września.

 Przeprawa z polskiego portu na duńską wyspę zajmuje ok. 6 godzin. Rejsy obsługiwane są przez doskonale znany polskim pasażerom prom Nils Dacke, który na co dzień obsługuje połączenia Świnoujście-Trelleborg.

 

Więcej: http://www.promyskat.pl/aktualnosci/przeglad-promowy/1809-tt-line-powroci-z-polaczeniem-swinoujscie-ronne