Trofea Redakcyjne

lut 18, 2012 | Redakcja

     Morza i Oceany wyróżnione Red. Bogdan Tychowski – Dziennikarzem Roku 2011

 

W środę w gościnnych progach restauracji „Zamkowa” odbyło się Noworoczne Spotkanie Gospodarki Morskiej Pomorza Zachodniego, z udziałem m.in.; Jarosława Siergieja, prezesa Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S. A., i Pawła Szynkaruka, dyrektora naczelnego Polskiej Żeglugi Morskiej, oraz – po raz pierwszy z gościnnym udziałem – przedstawicieli najważniejszych firm branży morskiej z Gdańska i Gdyni, na czele z Ryszardem Strzyżewiczem, prezesem Zarządu Morskiego Portu Gdańsk. Nie zabrakło przedstawicieli świata nauki ze Stanisławem Gucmą, rektorem Akademii Morskiej w Szczecinie.

spotkanie 005 resizePunktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie nagrody dla najlepszego dziennikarza, propagującego gospodarkę morska. Z ogromną satysfakcją informujemy, że tegoroczną nagrodę otrzymał redaktor naczelny portalu Morza i Oceany Bogdan Tychowski za kolejne, udane przedsięwzięcia, tym razem telewizyjne, związane z portalem Morza i Oceany. Statuetkę wręczyli: Paweł Szynkaruk, dyrektor naczelny PŻM, Cezary Sylwestrzak, prezes Krajowej Izby Gospodarki Morskiej Pomorza Zachodniego i Piotr Waszczenko, prezes Biura Promocji Żeglugi Bliskiego Morskiego Zasięgu

Jest to druga nagroda przyzna przez Krajową Izbę Gospodarki Morskiej. Pierwszą red. Bogdan Tychowski otrzymał dwa lata temu za wprowadzenie na mapę mediów portalu informacyjno-publicystycznego Morza i Oceany.