Transport Week 2013

sty 24, 2013 | Gdańsk

2transport week newsTransport Week 2013 odbędzie się w dniach 5-7 marca 2013 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, w Gdańsku. To już trzecia edycja wydarzenia, w ramach którego odbędą się konferencje poświęcone tematowi rynku transportowego w Regionie Morza Bałtyckiego oraz Centralnej i Wschodniej Europy.

W ciągu trzech dni, goście będą mieli okazje wziąć udział w kilku oddzielnych konferencjach m.in. LNG Conference , Baltic Container Conference, Intermodal Conference Off-shore Wind Farms Panel i innych.

Pierwszego dnia odbędzie się 1. edycja międzynarodowej LNG Conference, która jest wydarzeniem poświęconym tematowi gazu LNG w Europie.

Drugi dzień wydarzenia to 7 edycja Międzynarodowej konferencja Baltic Container Conference, która rokrocznie gromadzi wielu kluczowych reprezentantów sektora transportowego z całej Europy. W tym roku uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o wyzwaniach i perspektywach rozwoju globalnego, europejskiego a także regionalnego rynku kontenerowego.

Trzeci dzień to 5. edycja międzynarodowej Intermodal Conference, która jest wydarzeniem skierowanym do firm i organizacji reprezentujących branżę kolejową. Równolegle odbywać się będzie Off-Shore Wind Farms Panel, który zostanie przygotowany we współpracy z Polskim Towarzystwem Morskiej Energetyki Wiatrowej.

Transport Week 2013 to także Panele Dyskusyjne, odbywające się równocześnie z konferencjami, targi branży transportowej oraz Gala Dinner, podczas której zostaną wręczone wyróżnienia za osiągnięcia w 2012 roku dla sektora transportowego regionu Morza Bałtyckiego oraz Centralnej i Wschodniej Europy. Podczas wydarzenia można posłuchać i poznać wysokiej klasy międzynarodowych prelegentów oraz inne niemniej ważne osobistości rynku transportu morskiego i kolejowego.

Konferencja to przede wszystkim bogate zródło wiedzy na temat rynku transportowego w Regionie Morza Bałtyckiego oraz Centralnej i Wschodniej Europy, to również doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i integracja reprezentantów różnych sektorów branży.

Uczestnikami Transport Week 2013 będzie między innymi DCT Gdańsk, OT Logistics ik organizacja Baltic Ports Organization.

Więcej informacji:

http://transportweek.eu/