Szlachetna grupa Trade Trans

gru 10, 2013 | Trade Trans

1szlachetna paczkatradetransPrzedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans Sp. z o.o., lider na rynku logistycznym wspiera ideę „szlachetnej paczki”. Jako firma otwarta na potrzeby innych, przyjazna dla każdego, społecznie odpowiedzialna, budująca tolerancję i międzyludzką akceptację PS Trade Trans ufundowała 13 indeksów Akademii Przyszłości. W ramach akcji dzieci wybrane z miast naszych oddziałów będą mogły podnosić swoje umiejętności lingwistyczne, polonistyczne, matematyczne. Każda młoda osoba z Akademii Przyszłości jest jak nasz oddział, biuro czy agencja – ciężko pracuje na swój sukces. Odnosi go i cieszy się nim z najbliższymi.

Trade Trans to firma działająca na terenie całego kraju, stąd też wymiar naszego zaangażowania ma charakter ogólnopolski. 13 dzieci z Krakowa, Wrocławia, Szczecina, Gdyni, Lublina czy Katowic będzie miało szansę na równy rozwój w szkole. A nasi pracownicy będą mogli z dumą patrzeć, iż dzięki nim, młodzi uczniowie robią pierwsze kroki w tak ważnym etapie swojego życia, jak nauczanie podstawowe.

Jestem niezwykle dumny, że możemy dołączyć do grona firm, które wspierają ta szlachetną ideę. Być może w przyszłości dzięki naszemu wsparciu to właśnie ci młodzi bohaterowie odniosą swój sukces. Nasza aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności niesie się z pasji do pracy i pomocy. – powiedział Eugen Tudor, Wiceprezes Zarządu PS Trade Trans lub Tomasz Pochwat – Członek Zarządu PS Trade Trans.