Sunreef Yachts wizytówką Polskiego luksusu

maj 7, 2012 | Żeglarstwo

DSC05105Po spotkaniu z Premierem Francji, François Fillon, w październiku ubiegłego roku, prezes stoczni Sunreef Yachts, Francis Lapp, został zaproszony do uczestnictwa w misji biznesowej towarzyszącej Premierowi Donaldowi Tuskowi podczas wizyty w Emiratach Arabskich i Królestwie Arabii Saudyjskiej w dniach 21-24 kwietnia 2012.

Ze względu na specyfikę biznesową regionu, Ministerstwo Gospodarki zdecydowało się na zaproszenie również kilku najważniejszych polskich firm działającej w segmencie luksusu, w tym stoczni Sunreef Yachts, która dumnie podpisuje swoje unikatowe kreacje jako MADE IN POLAND. Tym samym, stocznia zostało oficjalnie uznana jako jeden z najbardziej obiecujących luksusowych produktów w Polsce. 

DSC05131Prezes Lapp uczestniczył w spotkaniach z miejscowymi biznesmenami oraz wziął udział w oficjalnej konferencji Premiera Tuska, przy udziale przedstawicieli Izb Handlowych Emiratów Arabskich i Arabii Saudyjskiej, mającej na celu omówienie wspólnej przyszłości biznesowej.

„Uważam, że delegacja z Premierem Tuskiem była bardzo udanym wyjazdem, który pozwoliłnam nawiązać nowe kontakty biznesowe zarówno w Polsce jak i na Bliskim Wschodzie, a tym samym wypromować markę i katamarany Sunreef Yachts pośród przedstawicieli polskiego, emirackiego i saudyjskiego biznesu, jakrównież wśród administracji rządowej. Będziemy teraz pracować nad rozwinięciem kluczowych znajomości i liczymy na dynamiczny postęp w pozyskiwaniu klientów na tamtejszym rynku, niezwykle chłonnym dla marek luksusowych,”   – podsumowuje FrancisLapp. Stocznia Sunreef Yachts została założona w Gdańsku w 2002 i do tej pory zwodowała już 60 luksusowych katamaranów namiarę, a dalszych 7 jednostek jest aktualnie w budowie. Firma zwiększyła zatrudnienie o 28% w ciągu ostatnich 4miesięcy i zatrudnia obecnie 450 pracowników.

Ewa Stachurska