„Statkiem po marzenia”

gru 2, 2015 | Księgarnia Morska

1abcmarzeniaKsiążka „Statkiem po marzenia”, to beletrystyczna forma prozy pokazująca ciekawe miejsca, zabytki czy atrakcje, które warto zwiedzić i miejsca w których powinno się być. Takie żonglowanie formą łączącą przewodnik z fabułą czyni książkę dostępną dla każdej grupy potencjalnych czytelników. Zbeletryzowany Przewodnik Szlaków Wodnych jakie pokonują statki Żeglugi Ostródzko – Elbląskiej jest wart poznania i przyczyni się do skorzystania z takiej formy zwiedzania Mazur Zachodnich jaka ukazana jest w książce.

…A gdy zechcesz zobaczyć piękno Mazur Zachodnich wejdź na pokład statku i popłyń szlakiem wodnych marzeń tak jak ten młody entuzjasta morskich przygód kadet Akademii Morskiej w Gdyni, który zaczyna pracę na statkach Żeglugi Śródlądowej, żeby zdobyć wiedzę i praktykę na tych mniejszych odpowiednikach morskich kolosów. Jego niczym nie skrępowane spojrzenie na wodne szlaki jakie przemierza na statkach przenosi go w świat jeziornych baśni, przeplatanych zdarzeniami z codziennych rejsów.

Piękna Monika i obraz Wodnej Pani władczyni jeziornych nimf, skrywa tajemnice czasów młodości ich rodziców. Czy rodzące się miedzy nimi uczucie przyczyni się do odkrycia tajemnicy jaką skrywa obraz?

………………

Książka”Statkiem po marzenia”jest beletrystyczną formą prozy połączoną ze zdjęciami pokazującymi ciekawe miejsca, zabytki czy atrakcje, które warto zwiedzić i z których warto skorzystać. Takie żonglowanie formą łączącą przewodnik z fabułą czyni książkę dostępną dla każdej grupy potencjalnych czytelników. Zbeletryzowany przewodnik szlaków wodnych jakie pokonują statki Żeglugi Ostródzko – Elbląskiej jest  swoistym novum na rynku z pewnością przyczyniającym się do wzrostu usług turystycznych regionu jak i rozpropagowania Powiatu Ostródzkiego i całych Mazur Zachodnich, gdzie toczy się akcja książki.