Skandynawia na lato – Oferta grupowa Unity Line

maj 28, 2018 | Unity Line

 MG 5968 1

Gdy brak pomysłu na wakacje, z pomocą przychodzi Unity Line. Przewoźnik od lat kusi Skandynawią, a na nadchodzący sezon przygotował dwie atrakcyjne wycieczki. Jedna prowadzi do jabłkowego raju w Szwecji, druga rusza śladami wikingów i wkracza na tereny Szwecji oraz Danii. Obie są w pełni zorganizowane i skierowane do grup liczących 40-49 uczestników.

„Szwedzka szarlotka – Kivik” to propozycja dla kulinarnych odkrywców. W Kivik znajdują się jabłkowe muzeum i sklep, a w sadzie można doliczyć się aż 70 gatunków jabłoni. Program wycieczki obejmuje nie tylko degustację ciasta (choć to ważny element wyprawy), ale także zwiedzanie wielu ciekawych miejsc południowej Szwecji. Na odkrycie czekają miasta Lund, Malmö i Ystad, a wraz z nimi romańska katedra z XII wieku, skręcony wieżowiec Turning Torso i średniowieczne budynki szachulcowe. Będzie i mały akcent związany z wikingami – tajemniczy krąg Ales Stenar.

Więcej historii z życia skandynawskich wojowników zawiera z kolei wycieczka „Z wikingiem pod rękę”. Opowieść rozpocznie się od kamiennych monumentów obok Kåsebergi, ale zatrzyma się na dłużej także w dawnej osadzie wikingów – Trelleborgu i w wiernie zrekonstruowanej wiosce Foteviken. Na zakończenie zaplanowano wizytę w Muzeum Łodzi Wikingów w duńskim Roskilde. Przewodnik opowie wiele interesujących anegdot sprzed wieków i rozprawi się z kilkoma stereotypami. Może się okazać, że wikingowie wcale nie nosili hełmów z rogami! 

Wycieczki grupowe do Skandynawii to specjalność Unity Line. Armator przygotowuje je od wielu lat i zapewnia uczestnikom w ich ramach pełen pakiet: bilet na prom (obejmujący miejsce w kabinie oraz wyżywienie), przejazdy autokarem na całej trasie, bilety wstępu oraz opiekę wykwalifikowanego pilota. Dlaczego by więc nie skorzystać z jego doświadczenia i nie zaplanować wakacji pod kątem przygody?

Więcej informacji: https://www.unityline.pl/oferta/wszystko/letnie-oferty-promocyjne