Ponad 1000 osób odwiedziło Łasztownię

wrz 30, 2012 | CSL

luraWczoraj na Łasztowni w dwukondygnacyjnym secesyjnym budynku, który po odrestaurowaniu, stanie się nie tylko siedzibą firmy CSL, ale również będzie ważnym przyportowym centrum społeczno-kulturalno-biznesowym z zapleczem gastronomicznym, spotkało się ponad 1000 osób, by podziwiać starą rzeźnię i zapoznać się z jej przyszłością.

Na przyszłych gospodarzy czekają także inne obiekty byłej rzeźni oraz obok położone różne atrakcyjne parcele i budynki. Obecny ich administrator i właściciel – Port Rybacki Gryf chętnie pozbędzie się niewykorzystywanych składników przejętego przed laty majątku.

 

023Okazją do ich obejrzenia, poznania ciekawej historii, a przede wszystkim do zapoznania się z wyjątkowo atrakcyjną ofertą było niedzielne spotkanie, w trakcie którego Zarząd  Portu Rybackiego Gryf, na czele z Pawłem Stępniem, prezesem firmy, zaprezentowali m.in. dokumentację przetargową oferowanych obiektów Starej Rzeźni, a firma CSL Internationale Spedition wizualizację remontu byłej obory oraz podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z tą inwestycją.

W tym blisko 6 – godzinnym spotkaniu aktywnie uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta oraz szeregu instytucji i organizacji kulturalnych oraz naukowych żywotnie zainteresowanych przeszłością oraz przyszłością odradzającej się Łasztowni.

 

 

Balazy

 – Nie spodziewałam się, że na ten Wielki Piknik przybędzie tylu mieszkańców Szczecina. Już dzisiaj zastanawiam nad kolejnym piknikiem na Łasztowni. To sześciogodzinne spotkanie przekonało nas do słusznej drogi, jaką wyznaczyliśmy sobie  w odrestaurowaniu tego budynku na potrzeby kultury i biznesu – powiedziała nam Laura Hołowacz, prezes CSL Szczecin
(b)
Zapraszamy do Galerii Zdjęć