Północ – najlepszy kierunek na wakacje

cze 21, 2012 | Unity Line

UnityLineKopenhagaZaczyna się lato, uczniowie odliczają już czas do wakacji. Warto więc pomyśleć o letnim wypoczynku. Unity Line zachęca do odwiedzenia naszych sąsiadów na drugim brzegu Bałtyku. Zarówno Szwecja jak i Dania kuszą również najmłodszych – parkami rozrywki, baśniową atmosferą Kopenhagi, pięknymi plażami w Szwecji.

Czas więc na wypad na morze – wariantów podróży jest kilka… Stawiając na komfort i bezpieczeństwo podróży możemy zdecydować się na morski rejs promami Unity Line.

 

zabawykNa pokładzie czeka na nas wyśmienita kuchnia, zakupy w sklepie, puby i bary oraz wypoczynek w wygodnych kabinach, a kipiące energią dzieci mogą zwiedzać statek lub zaszyć się w specjalnie dla nich przygotowanych pokojach zabaw. A jak już dopłyniemy Skandynawia stoi dla nas otworem.  Ostatnio modnym sposobem podróżowania są krótkie i aktywne pobyty w miastach, czyli z ang. city break. Kopenhaga z pewnością idealnie nadaje się na tego typu krótki wypad. Zarówno na dorosłych, jak i na dzieciach wrażenie zrobią atrakcje duńskiej stolicy – Mała Syrenka, przystań portowa Nyhavn, piękne parki, liczne zabytki i cuda architektury. Wśród standardowych punktów programu zwiedzania nie może zabraknąć również Parku Tivoli. Położony w sercu duńskiej stolicy był natchnieniem dla Andersena i inspiracją dla Disneylandu. Baśniowy urok, jedna z najstarszych, drewnianych kolejek górskich, beczka śmiechu, strzelnice, diabelskie młyny i cała masa innych atrakcji powodują, że wszyscy stają się tam dziećmi.

UnityLineBornholmOsoby ceniące zorganizowane wyjazdy z pilotem Unity Line w lipcu i w sierpniu zaprasza na wycieczki autokarowe: Kopenhaga w 1 dzień – dla lubiących miejskie atrakcje, Bornholm – dla aktywnych, Malmo – na krótki, relaksujący wypad. Tym, którzy wolą sami układać plan swojej wycieczki Unity Line proponuje skorzystanie z oferty pakietu rodzinnego. Za podróż czterech osób (w tym dwóch do 18 roku życia) nocnymi promami, z miejscami w kabinie oraz przewóz samochodu zapłacimy około 1500 zł. A pomysłów na zagospodarowanie dnia w Skandynawii z pewnością nie zabraknie. Jeśli zapytamy najmłodszych uczestników wyprawy to niewykluczone, że będą za wyprawą do Tosselilla – miejsca oddalonego od Ystad zaledwie o 15 minut drogi samochodem, oferującego takie atrakcje jak wodny park, park rozrywki, las Tarzana, gokarty i mnóstwo letnich aktywności, łącznie z miejscem do urządzenia grilla. Natomiast osobom planującym weekendowy pobyt w Skandynawii Unity Line proponuje skorzystanie z oferty rodzinnego wypadu do Szwecji i Danii. W tym pakiecie poza podróżą promami jest również nocleg ze śniadaniem w pokoju rodzinnym w hotelu Erikslund w miejscowości Angelholm. Dzięki tej ofercie mamy możliwość odwiedzić Szwecję i Danię podczas jednego weekendu. Za taki weekend dla 4 osób (w tym dwoje dzieci do lat 12) zapłacimy około 2 500 zł. 

Aleksandra Woszczyk