Pływające wakacje

maj 21, 2019 | Unity Line

 MG 0602

Mijają kolejne miesiące roku 2019, pogoda za oknem z dnia na dzień staje się coraz piękniejsza, więc nic dziwnego, że zainteresowanie różnego rodzaju wycieczkami stopniowo wzrasta. Bardzo ciekawą ofertę dla klientów przygotowała spółka Unity Line – jedna z największych firm armatorskich, działających na rynku bałtyckich przewozów promowych.

Nawet 25% taniej

Dość powiedzieć, że wybór w tym roku jest wyjątkowo duży, ponieważ Unity Line proponuje aż osiemnaście różnych wycieczek do Skandynawii. Taki wachlarz możliwości sprawia, że w zasadzie każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Szukający aktywnego wypoczynku w klimatycznej scenerii mogą wybrać się na rowerową wyprawę do Szwecji, a ci, którzy za główny cel stawiają sobie poznawanie nowej kultury oraz zabytków, chętnie skorzystają z możliwości gruntownego zwiedzenia chociażby malowniczej Kopenhagi czy Malmö. 

Są też zapewne tacy, którzy planują przemierzać Skandynawię na własną rękę i szukają tylko dobrego połączenia, które umożliwi przeprawienie się przez Bałtyk. Jeśli tak, to trudno o lepszy moment niż obecny. Unity Line wprowadziło specjalne zniżki i do 16 czerwca rejs dzienny można odbyć 20 lub nawet 25% taniej. Warto też skorzystać z promocji „Bilet do Kopenhagi”, ponieważ podróż do stolicy Danii także może nas kosztować aż o 15% mniej.

Wyjątkowy Dzień Dziecka

W najbliższych tygodniach będzie mieć miejsce jeszcze jedno wydarzenie, które jest bardzo bliskie wielu z nas – Dzień Dziecka. To właśnie 1 czerwca poświęcamy szczególną uwagę najmłodszym i razem z nimi świętujemy to bardzo ciepłe i pozytywne wydarzenie. W tym roku kalendarz jest wyjątkowo łaskawy, ponieważ 1 czerwca wypada w sobotę, a to otwiera wiele bardzo ciekawych możliwości. 

Nie inaczej jest właśnie w przypadku Unity Line. Firma postanowiła zaoferować klientom obdarowanie swoich pociech bardzo interesującym prezentem. Chodzi o specjalny rejs promem Polonia, który został zaplanowany właśnie z myślą o najmłodszych. Plan wycieczki zakłada poranny przejazd autokarem do Świnoujścia, a później – o godzinie 13:00 – wypłynięcie w morze. Harmonogram atrakcji na dalszą część dnia jest napięty i wypełniony po brzegi. Zacznie się od smakowitego obiadu na pokładzie promu, bezpośrednio później odbędą się specjalne zajęcia plastyczne. W kolejnych godzinach na dzieci czeka między innymi przedstawienie teatralne oraz muzyczno-lalkarskie show, skierowane przede wszystkim do tych najmłodszych. Starsze dzieci dostaną natomiast szansę, aby wyszaleć się na koncercie popularnej Juli, znanej oraz lubianej wokalistki. To jednak nie koniec. Po zakończeniu tej części programu na dzieci czeka też dyskoteka. 

Wieczorne przybycie do Ystad pozwoli natomiast udać się na urokliwy spacer. Można też zdecydować się na oszczędzanie sił, ponieważ późnym wieczorem, gdy wybawione przez cały dzień dzieci pójdą już spać, w planie wycieczki uwzględniona została także impreza dla dorosłych. Jeśli chodzi o cennik, to wszyscy powyżej osiemnastu lat zapłacą za taką, trwającą niemal dobę, zabawę po 344 złote. Młodzież w wieku 10-18 lat wycieczka będzie kosztować połowę tej kwoty (172 złote), natomiast wszystkie dzieci w przedziale wiekowym 0-9 lat są zwolnione z opłat. Pełen harmonogram „Dnia Dziecka” można znaleźć pod poniższym adresem.

->www.unityline.pl/oferta/wszystko/dzien-dziecka<-  

Możliwości spędzenia niezapomnianego czasu jest oczywiście dużo więcej. Szerokie spektrum wyboru sprawia, że nawet ci najbardziej wymagający z całą pewnością znajdą coś dla siebie. Sezon coraz bardziej się rozkręca, a Unity Line może się obecnie pochwalić kilkoma naprawdę znakomitymi promocjami. Nie pozostaje zatem nic innego, jak odwiedzić stronę internetową firmy, zapoznać się z możliwościami i poszukać czegoś odpowiedniego dla siebie. 

 

Maciej Żmudzki