Piotr Zalewski triumfatorem konkursu

lut 10, 2012 | Port Szczecin

konkursZnane są już wyniki konkursu organizowanego przez ZMPSiŚ S.A. dotyczącego wykonania projektu graficznego reklamy wielkoformatowej promującej inwestycję Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. pn.: „Budowa nabrzeża w porcie zewnętrznym w Świnoujściu” współfinansowaną przez Unię Europejską w ramach Program energetycznego na rzecz naprawy gospodarczej (European Energy Programme for Recovery).

Zadanie stworzenia projektu skierowane było głównie do mieszkańców Szczecina i Świnoujścia, w tym młodych grafików i projektantów. Konkurs polegał na wykonaniu jak najciekawszego i tematycznie związanego z naszą inwestycją, projektu graficznego reklamy.

Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych i niebanalnych projektów reklam. Komisja konkursowa dokonała oceny wszystkich prac i zdecydowała, iż najlepszą pracę zgłosił Pan Piotr Zalewski i to właśnie on z rąk Jarosława Siergieja, Prezesa Zarządu Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA, w dniu 19 grudnia w siedzibie Spółki odebrał nagrodę rzeczową w postaci iPada. Jury doceniło jego ciekawy pomysł na przedstawienie Inwestycji „Budowa nabrzeża w porcie zewnętrznym w Świnoujściu” w czysto graficznej formie, dynamizm kolorów, spójność i czytelność oraz wysoką jakość pracy. Pana Piotra w nagrodę czeka jeszcze uczestnictwo w uroczystościach związanych z zawinięciem do portu pierwszego statku oraz wejście na budowę.
Laureatowi serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom konkursu jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie i nadesłane prace.
Powyżej prezentujemy nagrodzoną pracę w postaci wizualizacji jej wykorzystania na budynku Chłodni Szczecińskiej, znajdującym się przy nabrzeżu Polskim w porcie w Szczecinie. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych mieszkańcy Szczecina już w styczniu będą mogli osobiście obejrzeć reklamę, widoczną z tarasów Wałów Chrobrego czy Trasy Zamkowej.

 
LIST GRATULACYJNY

dla Szanownego Pana
Piotra Zalewskiego

W związku z wygraną w konkursie na projekt graficzny wielkoformatowej reklamy promującej inwestycję pn. „Budowa nabrzeża w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”.

Pańska praca urzekła nas ciekawym sposobem zaprezentowania w czysto graficznej formie naszej Inwestycji „Budowa nabrzeża w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”, zastosowaniem odważnych kolorów, spójnością i czytelnością przekazu. Był to niewątpliwie najbardziej oryginalny projekt.

Myślę, że może być Pan dumny ze swojej pracy, której efekty już niebawem będą mogli oglądać wszyscy mieszkańcy Szczecina na budynku Chłodni Szczecińskiej, znajdującym się przy nabrzeżu Polskim w porcie w Szczecinie.

Życzę Panu dalszych sukcesów na polu zawodowym, jaki i w życiu osobistym, aby Pańskie ciekawe pomysły były realizowane w dużych projektach, takich jak nasza Inwestycja.

W imieniu Zarządu Spółki oraz Komisji Konkursowej
Jarosław Siergiej
Prezes Zarządu
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA