OFERTA UNITY LINE: PODRÓŻ NA PÓŁNOC

sty 17, 2017 | Unity Line

Grafikaunityline

Zatłoczone kurorty, gwar i głośna muzyka, plaże wypełnione po brzegi – wielu turystów jest już zmęczonych standardową ofertą, gdzie jedyną atrakcją jest słaby widok zza parawanu sąsiada. Kto szuka ciszy, pięknych krajobrazów i interesujących zabytków, wybiera Skandynawię. Od lat na północ kieruje ludzi firma Unity Line, której promy codziennie kursują pomiędzy Świnoujściem a Ystad. Specjalnością spółki są również zorganizowane wycieczki do Szwecji, Danii i Norwegii.  

Warto wybrać Szwecję dla jej malowniczości. I mowa tu nie tylko o zachwycającej przyrodzie, ale także o miastach, w których niska zabudowa, wspaniale odrestaurowane kamienice oraz wąskie uliczki tworzą przyjazny klimat. Razem z Unity Line można zwiedzić m.in. Karlskronę, Malmö, Lund, Helsingborg czy Göteborg, a każde z tych miast ma swoją własną historię do opowiedzenia. Kto chciałby poznać Szwecję od kuchni, niech zdecyduje się na wyjazd do Kivik – Krainy Jabłka, aby spróbować najlepszego cydru i szarlotki. Szwedzkim wybrzeżem można też podążyć dalej – do Oslo. Norweska stolica zaskakuje chociażby operą w kształcie góry lodowej i rzeźbami Vigelanda. 

Nie można zapomnieć o Danii – kraju o dwóch obliczach. Z jednej strony Bornholm – wyspa słońca i wszechobecnej zieleni. Z drugiej królewska Kopenhaga, w której rządzą nie tylko monarchowie, ale i nowoczesny design. Co najważniejsze, nic tak nie wprowadza w dobry nastrój jak przytulność i gościnność tego miasta. A właściwie całej Skandynawii. A przecież, żeby tam się znaleźć, wystarczy tylko wsiąść na prom i udać się na drugą stronę Bałtyku. 

Szczegóły oferty na www.unityline.pl