Nelly Furtado na TTSR w Szczecinie

cze 24, 2013 | Szczecin

1nellyfurtado… 4 sierpnia, podczas finału The Tall Ships Races wystąpi Nelly Furtado.

– Jest to artystka,  która na pewno połączy pokolenia – powiedział Krzysztof Soska, zastępca prezydenta  Szczecina – Cały program imprezy jest już zapięty na ostatni guzik. Serdecznie zapraszamy na finał Regat, będzie się działo!

Nelly Furtado, jest kanadyjską wokalistką portugalskiego pochodzenia i gwiazdą ESKA Music Awards 2013! Na koncie ma m.in. 20 milionów sprzedanych płyt oraz nagrodę Grammy za swój pierwszy singiel I’m Like A Bird z debiutanckiej płyty Whoa, Nelly!  

 

Od debiutu w 2000 roku, Nelly Furtado nagrała jeszcze cztery płyty: Folklore (2003), Loose (2006), Mi Plan (2009) i najświeższy The Spirit Indestructible (2012).

 

 TSR 2013 to największa wakacyjna impreza w Polsce, na którą przypłynie ponad sto największych i najpiękniejszych żaglowców świata. Finałowi zmagań setek żeglarzy towarzyszyć będą spektakularne imprezy muzyczne – w tym koncerty Eska Music Awards 2013 oraz występ Nelly Furtado.Finał The Tall Ships Races Szczecin 2013 honorowym patronatem objął Bronisław Komorowski Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej.

Opis jednostek, plan imprez i wiele innych informacji na stronie:  http://tallships.szczecin.eu/