Na majówkę do sąsiadów

kw. 7, 2012 | Unity Line

KopenhagaMajówka coraz bliżej. Po długiej zimie czekamy na nią wszyscy, więc warto już dziś pomyśleć jak spędzimy tych kilka dni wolnych od pracy. W tym może nam pomóc firma Unity Line, która przygotowała ciekawą ofertę wycieczek autokarowych do Skandynawii. Komfortowa podróż promem, opieka pilota, pyszne posiłki i mnóstwo ciekawych miejsc, które trzeba zobaczyć to tylko niektóre z zalet takiego wyjazdu. Największą zaletą wycieczek autokarowych Unity Line jest niewątpliwie zachwycająca Skandynawia. Szwecja i Dania kuszą spokojem, piękną przyrodą, ciekawą architekturą, zabytkami i pyszną kawą (szczególnie Kopenhaga). Atrakcją samą w sobie jest również podróż promem – komfortowe kabiny, pyszne jedzenie, sklepy, bary, restauracje i piękne widoki za oknem. Warto również pamiętać o tym, że podczas takiej wycieczki wszystko jest doskonale zorganizowane i o nic nie musimy się martwić. A gdzie dokładnie możemy się udać? W swojej ofercie wycieczek autokarowych Unity Line ma trzy propozycje na majówkowy weekend. Pierwsza propozycja to odwiedziny u Hamleta i w Browarach Carlsberg. Legendarny zamek Hamleta Kronborg w uroczej miejscowości Helsingor oraz degustacja prawdopodobnie najlepszego piwa na świecie będą na wyciągnięcie ręki w terminie 1-3 maja.  Cena za osobę to 750 zł (w pokoju/kabinie dwuosobowej) i zawiera podróż promem Polonia z wyżywieniem i miejscem w kabinie, nocleg ze śniadaniem w hotelu Erikslund w Angelholm, opiekę pilota, obsługę autokaru klasy Lux, wstęp do Muzeum Fabryki Piwa Carlsberg obejmujący degustację piwa, zwiedzanie Kopenhagi i Helsingborga. Kolejny pomysł na spędzenie weekendu majowego to wycieczka łącząca zwiedzanie trzech miast: Kopenhagi, Malmo i Lund, czyli kwintesencja Skandynawii. Cena za osobę to 990zł (w pokoju/kabinie dwuosobowej), zawarte są w niej nocne podróże promami Skania i Polonia z wyżywieniem i miejscem w kabinie, nocleg ze śniadaniem w hotelu Radisson w Malmo, bilety do muzeów – Twierdza w Malmo oraz Fabryki Piwa Carlsberg , opiekę pilota, obsługę autokaru klasy Lux, zwiedzanie miast. A jeśli nie możemy się zdecydować czy wolimy zwiedzanie miast czy chwilę wytchnienia na łonie natury, Unity Line proponuje nam wycieczkę autokarową Bornholm-Kopenhaga. 

BorholmJeden dzień spędzamy na uroczej wyspie Bornholm, drugi natomiast w tętniącej życiem Kopenhadze. Cena i świadczenia w niej zawarte są takie same jak w przypadku wycieczki Kopenhaga, Malmo, Lund. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 91 35 95 600, mailowo na adres: promy@unityline.pl„>promy@unityline.pl osobiście w biurze podróży Unity Travel lub u Partnerów firmy na terenie całego kraju.

 

 

Unity Line

Spółka Unity Line (Grupa Polskiej Żeglugi Morskiej) założona w czerwcu 1994 roku jest jedną z największych firm armatorskich działających na rynku bałtyckich przewozów promowych. W ramach prowadzonej działalności firma zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem statkami morskimi oraz działalnością turystyczną. Struktura floty Unity Line umożliwia obsługę wszystkich grup odbiorców: spedytorów, przewoźników drogowych i kolejowych oraz ruchu pasażerskiego. Jako największy przewoźnik w segmencie cargo Unity Line obsługuje całość przewozów kolejowych między Polską a Szwecją oraz ponad 60% rynku transportu samochodów ciężarowych. Promy Unity Line goszczą rocznie około 310.000 pasażerów i ponad 220.000 kierowców ciężarówek. Unity Line eksploatuje promy na linii Świnoujście – Ystad oraz Świnoujście – Trelleborg. Obok wprowadzonego we wrześniu 2008 roku promu Skania w zarządzie Unity Line pozostają jeszcze: Polonia, Gryf, Wolin, Galileusz, Jan Śniadecki i Kopernik.

Aleksandra Woszczyk