Muzyczna wiosna na łasztowni

maj 12, 2014 | CSL

1balladaNa placu przy Starej Rzeźni odbył się wyjątkowy koncert wokalny Andrzeja Koryckiego (z legendarnego zespołu Stare Dzwony) oraz Dominiki Żukowskiej. Tak jak zapowiadano odbył się wspaniały i nastrojowy wieczór.

W repertuarze duetu znalazły się utwory wybitnych postaci ballady rosyjskiej m.in. Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego oraz Żanny Biczewskiej, a także własne kompozycję, w większości z motywami morskimi i żeglarskimi – jak przystało na artystów – żeglarzy.  W programie znalazły się utwory wykonane w języku rosyjskim jak i polskim. Artyści spotkali się z entuzjazmem i ogromnymi brawami  publiczności.

Organizatorem tego przedsięwzięcia była spółka CSL Internationale Spedition na czele z Panią dyrektor Laurą Hołowacz. Znaczną część gości stanowili przedstawiciele różnych środowisk świata kultury, przedsiębiorcy oraz doświadczeni żeglarze.

Przypominamy, że spółka CSL Internationale Spedition realizuję koncepcję utworzenia w Starej Rzeźni ogólnodostępnego przyportowego centrum społeczno – biznesowo – kulturalnego. Piątkowy koncert był zapowiedzią jej urzeczywistnienia.