Morze możliwości na morzu

paź 2, 2023 | Unity Line

Poranek w zachwycającej i tętniącej życiem Kopenhadze? A może spokojny, wieczorny spacer po malowniczym miasteczku Ystad w Szwecji? Albo huczna zabawa sylwestrowa na pokładzie komfortowego promu? Na szczęście nie musisz wybierać. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług Unity Line, wszystkie te opcje będą dla Ciebie dostępne w jednym miejscu!

Sezon wakacyjny powoli zmierza wprawdzie ku końcowi, ale na szczęście są jeszcze miejsca, w których czas się poniekąd zatrzymał, a oferta turystyczna nadal funkcjonuje i zachwyca możliwościami. Świetnym przykładem jest właśnie firma Unity Line, czyli jeden z największych bałtyckich armatorów, którego promy łączą Polskę ze Skandynawią. To właśnie u tego przewoźnika wciąż można zapisać się na różnego rodzaju wycieczki, a chętnych – mimo naturalnego, spowodowanego inflacją wzrostu cen – ciągle przybywa.

Ceny faktycznie musiały zostać nieco podniesione w porównaniu do ubiegłego roku, ale zainteresowanie naszą ofertą wcale nie spadło. Dalej dużo osób chętnie korzysta z tego środka transportu czy podróżowania, a wycieczki wciąż cieszą się popularnością. Co ważne, istnieje zarówno spora grupa klientów, którzy do nas regularnie wracają, jak i ci zupełnie nowi, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z promami. Bardzo często jest tak, że pojawiają się oni u nas z polecenia znajomych, którzy korzystali już z usług Unity Line i zdecydowali się rekomendować je dalej – wyjaśnia Żaneta Giełda, kierownik sekcji sprzedaży turystyki indywidualnej armatora.

Które wycieczki cieszą się aktualnie największą popularnością i co najchętniej wybierają klienci? – Jeśli miałabym wskazać jedną pozycję z oferty, to powiedziałabym, że rejsy promem Skania, czyli wycieczka „Odkryj Ystad w jeden dzień”. Wieczorny wyjazd pozwala podróżującym cieszyć się rejsem w komfortowych warunkach i umożliwia kilkugodzinne spacerowanie po miasteczku Ystad. W okresie wakacji ta wycieczka była tak popularna, że musieliśmy ją wyłączyć ze sprzedaży między czwartkiem i niedzielą, bo zaczynało nam brakować kabin dla klientów z naszych ofert podstawowych.

Nie ma co się dziwić. Malownicze Ystad (z piękną średniowieczną starówką) ma niepowtarzalny klimat i potrafi rozkochać w sobie każdego podróżującego. Dodajmy do tego jeszcze wygodną kabinę na promie oraz zapierający dech w piersi widok na bezkresne morze i mamy tak naprawdę receptę na udany wyjazd.

Znakomitą alternatywą dla spokojnego szwedzkiego miasteczka może być natomiast oddalona od niego o niecałe 100 kilometrów Kopenhaga. Z Ystad można się tam bez kłopotu dostać samochodem lub autobusem, a zwiedzanie stolicy Danii powinno usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających turystów. To miasto (przez wielu uważane za jedno z piękniejszych w całej Europie) pozwala odwiedzić dom słynnego autora baśni Hansa Christiana Andersena, urokliwą starówkę, barokowy kompleks pałacowy, ogrody Tivoli czy promenadę Langeline, gdzie znajduje się pomnik Małej Syrenki, swoistego symbolu miasta. Słowem: jest więc co oglądać i bardzo łatwo w ciekawy sposób zagospodarować tam czas.

We wszystkich naszych wyjazdach stawiamy na kompleksowość i myślę, że przede wszystkim właśnie to nas wyróżnia. Atrakcje na promie, bardzo smaczne posiłki czy duże możliwości turystyczne: ludzie faktycznie to doceniają i przekonali się, że taka forma podróżowania ma niesamowicie dużo plusów. Pozwala oderwać się od codzienności i spędzić czas z rodziną lub w pojedynkę w zupełnie odmiennym morskim klimacie – wyjaśnia Żaneta Giełda.

Ostatniego dnia roku 2023 na klientów Unity Line czeka jeszcze jedno elektryzujące wydarzenie. To specjalna oferta sylwestrowa, gdzie członkowie rejsu wezmą udział w niesamowitej zabawie, podczas której przywitają rok 2024. Wydarzenie rozpoczyna się 31 grudnia o godzinie 16:00, a kończy dopiero 2 stycznia rano. Przez ten czas na uczestników czekają takie atrakcje jak kolacja sylwestrowa, wielogodzinna zabawa z DJ-em, koncert zespołu Czerwone Gitary i… wiele, wiele więcej.

Ta oferta również cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ plan atrakcji jest naprawdę bogaty. Świetna zabawa, pyszne jedzenie i witanie nowego roku w zupełnie odmiennej scenerii, czego można chcieć więcej? Już na ten moment mamy zapisanych około 80 osób i spodziewamy się, że – wzorem ubiegłych lat – do końca października znikną wszystkie bilety. Radzimy więc nie zwlekać zbyt długo i zapewnić sobie miejsce podczas tego wyjątkowe rejsu – kończy kierownik sekcji sprzedaży turystyki indywidualnej Unity Line.

My ze swojej strony serdecznie polecamy korzystanie z usług armatora i zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą wycieczek:

1. Wycieczka do Ystad

https://www.unityline.pl/oferty/oferty-indywidualne/odkryj-ystad-w-jeden-dzien

2. Wycieczka do Kopenhagi

https://www.unityline.pl/oferty/oferty-indywidualne/bilet-do-kopenhagi

3. Rejs sylwestrowy

https://www.unityline.pl/oferty/oferty-indywidualne/sylwester-2024

 

Maciej Żmudzki

MorzaiOceany.pl