Międzynarodowy Konkurs Fotografii Marynistycznej

sie 2, 2013 | CSL

1photosailZ okazji finału regat The Tall Ship Races 2013 Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne, Cyfrowe.pl oraz CSL Internationale Spedition. Zapraszają na największy morski konkurs fotografinczy w Szczecinie.

Przy nabrzeżach Wałów Chrobrego i na Łasztowni zacumują jachty i statki żaglowe uczestniczące w tegorocznych bałtyckich regatach The Tall Ships Races. Organizatorzy szczecińskiego finału TTSR spodziewają się, że poza 103 statkami żaglowymi i jachtami uczestniczącymi w regatach, do Szczecina przypłynie wiele krajowych i zagranicznych jachtów towarzyszących, a całą tą potężną flotyllę zechce zobaczyć (i sfotografować) ogromna rzesza mieszkańców miasta i przybyłych w tym celu gości. Wiele zdjęć na trasie regat oraz w odwiedzanych portach wykonają także uczestniczący w nich żeglarze.

Na stronie www.photosails.pl opublikowane zostały: regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.
Zgodnie z postanowieniami regulaminu konkursu, zdjęcia w postaci plików oraz wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać, najpóźniej do dnia 8 sierpnia br na adres: konkurs@photosails.pl

Nasz portal, w ramach patronatu medialnego, będzie starał się na bieżąco informować o przebiegu konkursu oraz o związanych z nim wydarzeniach. Zachęcając Państwa do do nadesłania własnych zdjęć konkursowych przypominamy, że nagrodę z kategorii “Finał Regat The Tall Ships Races 2013 ze Starą Rzeźnia w tle” (SR), ufundowała – firma CSL.