Już za tydzień kolejny dzień otwarty ze Stena Line w Gdyni. Armator znów przygotował moc atrakcji

maj 29, 2017 | Różne

prom spirit

To już swoista tradycja. Podobnie jak i w latach poprzednich Stena Line – wiodący operator promowy w Europie i strategiczny partner PromySkat – organizuje dzień otwarty.

Dzień otwarty Stena Line to jak zwykle okazja, by zwiedzić statek i z bliska przyjrzeć się miejscom, do których pasażerowie nie mają na co dzień dostępu. Dzięki temu będzie można odwiedzić np. mostek kapitański. Jak zawsze przewidziano atrakcje dla całej rodziny. Nudzić z pewnością nie będą się dzieci, dla których przygotowany zostanie plac zabaw i ciekawe warsztaty.

W tym roku zorganizowany przez armatora dzień otwarty odbędzie się 2 czerwca, w piątek. Tego dnia chętni będą mogli nie tylko odwiedzić prom Stena Spirit i zobaczyć jego wnętrza. Ale także skosztować specjałów serwowanych w pokładowych restauracjach. Objęte zostaną one promocyjnym cennikiem.

Wizyta na festynie przygotowanym przez przewoźnika będzie również szansą, by upolować rejsy na sezon letni w wyjątkowych cenach. Bilety będzie można kupić nie tylko na miejscu, ale też w biurach podróży w całym kraju oraz przez stronę internetową Stena Line. Warto podkreślić, że dzień otwarty w Internecie będzie trwał aż dwie doby: rozpocznie się w nocy ze środy na czwartek o godzinie 00:01 (1 czerwca) i potrwa do 23:59 kolejnego dnia lub do wyczerpania miejsc.

Organizowana przez Stena Line impreza cieszy się zawsze wielką popularnością. Nie inaczej było w ubiegłym roku, gdy z atrakcji przygotowanych przez operatora skorzystały tysiące gości.

Tegoroczne święto rozpocznie się o 11:30. Chętni powinni kierować się w stronę terminalu promowego w Gdyni, przy ul. Kwiatkowskiego 60. Dojechać będzie tam można m.in. autobusami linii 4f, które od 11:11 kursować będą co 20 minut sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni. Tego dnia przejazd linią 4f (w obie strony) będzie bezpłatny dla wszystkich, którzy wybiorą się zwiedzać statek. Zabawa potrwa do 18:00.

 

PromySkat

Źródło: Stena Line