TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
A+ A A-

Autorski projekt logistyczny dla ECS

  • Morza i Oceany
  • Kategoria: Trade Trans

Czytaj więcej: Autorski projekt logistyczny dla ECSPrzedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans Sp. z o.o. kolejny raz wniosło istotny logistyczny wkład w inwestycję szczególnej rangi. Po Stadionie Narodowym, przyszła kolej na Europejskie Centrum Solidarności (ECS).

Na przełomie lipca i sierpnia 2014r. Spółka zrealizowała autorski, kompleksowy projekt, dostarczając z Czech do Gdańska betonowe elementy prefabrykowane na plac budowy wielopoziomowego parkingu przy ECS. W transporcie i obsłudze zlecenia przewoźnikiem kolejowym było PKP Cargo Logistics, natomiast całą obsługę spedycyjną przeprowadziło Przedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans.

- Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny realizujemy skomplikowane zadania logistyczne dla strategicznych i symbolicznych inwestycji w Polsce – powiedział Robert Jaworski, Członek Zarządu PS Trade Trans.

W ramach przedsięwzięcia, specjaliści PS Trade Trans opracowali i wdrożyli złożony system logistyczny, uwzględniający wybitnie wysokie wymagania Klienta, w tym przede wszystkim godzinowy reżim czasowy dostaw oraz wykluczenie jakiegokolwiek uszkodzenia elementów w trakcie operacji.

Rygorystyczne warunki wynikały ze specyfiki systemu budowy realizowanej z elementów prefabrykowanych – uszkodzenie choćby jednego modułu, paraliżuje planową realizację całej inwestycji. Dotrzymując ww. wymagań, PS Trade Trans zaaranżowało i zrealizowało 3 dostawy całopociągowe oraz wpisane w projekt przeładunki, składowanie i dowozy samochodowe bezpośrednio na miejsce budowy. Na każdym etapie tego łańcucha logistycznego, specjaliści Spółki dokonywali precyzyjnej kontroli jakości transportowanych elementów.

Operacja przeprowadzona i sfinalizowana została zgodnie z wymaganiami Klienta. Uroczyste otwarcie ESC odbyło się 30 sierpnia 2014r.

Trade Trans

Zmiana w zarządzie PS TRADE TRANS Sp. z o.o.

  • Morza i Oceany
  • Kategoria: Trade Trans

Czytaj więcej: Zmiana w zarządzie PS TRADE TRANS Sp. z o.o.Informujemy, że  dniem 30 kwietnia br. Pan Dariusz Daniluk złożył rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu  Przedsiębiorstwa Spedycyjnego Trade Trans Sp. z o.o.

Pan Dariusz Daniluk stanowisko Prezesa Zarządu objął 1 stycznia 2014r. Stojąc na czele spółki realizował cele, które umacniały pozycję firmy zarówno w Polsce jak i za granicą na coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług. Wcześniej był m.in. Prezesem Banku Gospodarstwa Krajowego, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Finansów oraz wieloletnim menadżerem w Narodowym Banku Polskim.

Obecny jednoosobowy skład Zarządu w osobie Eugena Tudora pełniącego funkcję Wiceprezesa Zarządu zostanie wkrótce poszerzony. 

Dariusz Daniluk nowym przesem PS Trade Trans Sp. z o.o.

  • Morza i Oceany
  • Kategoria: Trade Trans

Czytaj więcej: Dariusz Daniluk nowym przesem PS Trade Trans Sp. z o.o. Z dniem 31 grudnia 2013 roku funkcję Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Spedycyjnego Trade Trans Sp. z o.o. objął Pan Dariusz Daniluk – jeden z najbardziej doświadczonych polskich menadżerów.

Pan Dariusz Daniluk był m.in. Prezesem Banku Gospodarstwa Krajowego, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Finansów oraz wieloletnim menadżerem w Narodowym Banku Polskim i zastąpił na stanowisku prezesa Pana Sylwestra Pruchniewskiego.

Obecny skład zarządu reprezentują dwie osoby: Dariusz Daniluk – Prezes Zarządu i Eugen Tudor – Wiceprezes Zarządu.

- Jestem przekonany, że pozycja lidera na rynku międzynarodowych usług spedycyjnych, w tym głównie kolejowych, zostanie umocniona. Moim zadaniem jest stabilizacja i rozwój firmy i wierze,  że wspólnie z moim zespołem będziemy realizować postawione działania. – powiedział Dariusz Daniluk, Prezes Zarządu PS Trade Trans.

 

Informacja Prasowa PS TT

Szlachetna grupa Trade Trans

  • Morza i Oceany
  • Kategoria: Trade Trans

Czytaj więcej: Szlachetna grupa Trade TransPrzedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans Sp. z o.o., lider na rynku logistycznym wspiera ideę „szlachetnej paczki”. Jako firma otwarta na potrzeby innych, przyjazna dla każdego, społecznie odpowiedzialna, budująca tolerancję i międzyludzką akceptację PS Trade Trans ufundowała 13 indeksów Akademii Przyszłości. W ramach akcji dzieci wybrane z miast naszych oddziałów będą mogły podnosić swoje umiejętności lingwistyczne, polonistyczne, matematyczne. Każda młoda osoba z Akademii Przyszłości jest jak nasz oddział, biuro czy agencja - ciężko pracuje na swój sukces. Odnosi go i cieszy się nim z najbliższymi.

Trade Trans to firma działająca na terenie całego kraju, stąd też wymiar naszego zaangażowania ma charakter ogólnopolski. 13 dzieci z Krakowa, Wrocławia, Szczecina, Gdyni, Lublina czy Katowic będzie miało szansę na równy rozwój w szkole. A nasi pracownicy będą mogli z dumą patrzeć, iż dzięki nim, młodzi uczniowie robią pierwsze kroki w tak ważnym etapie swojego życia, jak nauczanie podstawowe.

- Jestem niezwykle dumny, że możemy dołączyć do grona firm, które wspierają ta szlachetną ideę. Być może w przyszłości dzięki naszemu wsparciu to właśnie ci młodzi bohaterowie odniosą swój sukces. Nasza aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności niesie się z pasji do pracy i pomocy. – powiedział Eugen Tudor, Wiceprezes Zarządu PS Trade Trans lub Tomasz Pochwat – Członek Zarządu PS Trade Trans.