TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
A+ A A-

UL grafika wizerunkowa 500x80px

1gryfiahancHanna Hanć, która właśnie została nowym prezesem zarządu Stoczni Remontowej Gryfia SA, planuje oprzeć rozwój stoczni na bazie najbardziej dochodowej części działalności spółki – remontach statków.

Nowa prezes MSR Gryfia specjalizuje się w zarządzaniu przedsiębiorstwami przechodzącymi przez złożone procesy zmian. Rada Nadzorcza postawiła przed nią zadanie wprowadzenia MSR Gryfii na ścieżkę rozwoju.

- Koniec wyrzeczeń, czas na rozwój. Planuję skupić się na najbardziej dochodowej części działalności MSR Gryfii, czyli remontach statków. Stocznia posiada wspaniałych pracowników z bogatym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Trzeba wykorzystać ten potencjał – zapowiada Hanna Hanć, prezes zarządu MSR Gryfia SA.

Nowa prezes chce włączyć w pracę nad planem rozwoju spółki wszystkich pracowników stoczni.

- Chcę zaangażować pracowników i skonsultować z nimi między innymi regulamin pracy, wynagrodzeń i premiowania w kontekście wcześniej zawartych porozumień, a także sposób funkcjonowania zakładowego funduszu świadczeń socjalnych i delegacji uprawnień – dodaje prezes Hanć.

Ważną częścią planu rozwoju MSR Gryfii będzie remont klasowy doku nr 5, który ma kluczowe znaczenie dla MSR Gryfii. Jest to największy spośród stoczniowych doków w Szczecinie i Świnoujściu.

- To inwestycja konieczna, abyśmy mogli w dalszym ciągu korzystać z doku nr 5. Jeśli nie będzie mógł sprawnie działać – największe statki będą omijały naszą stocznię, a na taką sytuację nie możemy pozwolić – komentuje Hanna Hanć.

Hanna Hanć posiada wieloletnie doświadczenie w branży morskiej, które zdobywała na stanowiskach kierowniczych w Polskiej Żegludze Morskiej, Polsteam Luxembourg SA, Unity Line oraz Prokon.

Ukończyła ekonomię na Uniwersytecie Szczecińskim ze specjalizacją w ekonomice transportu morskiego oraz studia MBA w Helsinki Business School of Economics and Business Administration oraz w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada kwalifikacje Project Manager Professional przyznawane przez uznany amerykański Project Management Institute.