Forum Gospodarki Morskiej za rok

sie 18, 2020 | Polskie nowości

for gosp mor nie bedzie 800

Tegoroczne Forum Gospodarki Morskiej Gdynia – znaczące spotkanie liderów i ekspertów branży morskiej – zostało odwołane. Decyzja wynika z sytuacji epidemicznej i troski o bezpieczeństwo uczestników.

W związku z sytuacją epidemiczną oraz z uwagi na ograniczenia podyktowane wytycznymi dla organizatorów konferencji, spotkań biznesowych, kongresów, prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek w porozumieniu z liderem Forum, Sławomirem Kalickim i po konsultacji z przedstawicielami środowiska gospodarki morskiej podjął decyzję o odwołaniu tegorocznego Forum Gospodarki Morskiej Gdynia, które zaplanowane było na 9 października 2020 roku.

Decyzja została podjęta z uwagi na priorytetowe znaczenie bezpieczeństwa uczestników i intencję zachowania niepowtarzalnego charakteru Forum, które wyróżnia od lat wyjątkowa atmosfera bezpośrednich spotkań i dyskusji przedstawicieli biznesu morskiego, instytucji akademickich oraz samorządowych.

Jednocześnie organizatorzy już dziś serdecznie zapraszają na jubileuszowe XX Forum Gospodarki Morskiej Gdynia, które odbędzie się 8 października 2021 roku.

 

Miasto Gdynia

 

Fot.: Miasto Gdynia