DCT Gdańsk nominowany do Skrzydeł Trójmiasta

lis 16, 2012 | Deepwater Container Terminal DCT Gdansk

statuetkaDCT Gdańsk ma zaszczyt ogłosić, że został nominowany do nagrody Skrzydła Trójmiasta w kategorii Aura Biznesu Trójmiasta. Skrzydła Trójmiasta jest przyznawana przez Czytelników Portalu Trójmiasto, którzy doceniają inicjatywy, wydarzenia, projekty oraz osoby, dzięki którym w Trójmieście poprawia się jakość pracy, życia oraz wypoczynku.

Skrzydła Trójmiasta przyznawane są od 2008 roku. Wyróżnienie w kategorii Aura Biznesu Trójmiasta jest przyznawane za budowanie biznesowego wizerunku Gdańska, Gdyni i Sopotu. Doceniany jest wkład w życie gospodarcze Trójmiasta. Terminal Kontenerowy DCT został nominowany między innymi za to, iż w ciągu 5 lat stał się najszybciej rozwijającym się portem na Morzu Bałtyckim.
W kategorii Aura Biznesu Trójmiasta DCT Gdańsk konkuruje z terminalem pasażerskim T2 na lotnisku w Rębiechowie, Amber Expo, Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym w Gdyni, Invest GDA oraz Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.
Pomóż nam otrzymać nagrodę – na Terminal Kontenerowy DCT można głosować do 16 listopada 2012 roku do godz. 12:00 na stronie www.skrzydla.trojmiasto.pl/Aura-Biznesu-Trojmiasta.html. Głos na daną nominację mogą Państwo oddać tylko raz z jednego komputera, dlatego zachęcamy do promowania konkursu wśród znajomych.
 
Skrzydła Trójmiasta zostaną wręczone po raz trzeci dzisiaj na scenie Opery Bałtyckiej.Trzymamy kciuki.