Czy OT Logistics otrzyma „Wektora” a może „Super Wektora”?

lis 20, 2012 | Żegluga Śródlądowa

P9172686Członkowie Pracodawców RP Szanowni Państwo, W imieniu Prezydenta Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Malinowskiego pragnę poinformować, że Doroczny Bal Pracodawców odbędzie się 12 stycznia 2013 r.  Podczas kolejnej, jedenastej już edycji niezwykle prestiżowej uroczystości Pracodawcy RP nagrodzą instytucje, jak i wyróżnią poszczególne osoby statuetkami „Wektora” i „Super Wektora”. Do nagrody swój akces zgłosiło OT Logistics.

 

OTLogist 009– Mamy wielką nadzieję, że otrzymamy nagrodę, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Dnia 27 marca 2012 roku OT LOGISTICS S.A. (dawniej Odratrans S.A.) dołączyła do Pracodawców Rzeczpospolitej Polskiej – mówi Anita Kuczyńska – Kierownika Biura Zarządu i Komunikacji OT Logistics.   

Laureaci najważniejszych nagród przyznawanych przez naszą Organizację swoją aktywną działalnością przyczyniają się do budowania i rozwoju własnych organizacji, a także tworzą warunki sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości w Polsce. Wytyczając kierunki działania, stanowią wzór do naśladowania.
Na Balu gościć będziemy jak zwykle przedstawicieli świata polityki, nauki i kultury, najznamienitszych polskich przedsiębiorców. Nasze wydarzenie cieszy się również dużym zainteresowaniem największych polskich mediów.
Wyjątkowa oprawa i specjalnie przygotowany program artystyczny będą dodatkowymi atrakcjami, które spowodują, że uroczystość zapadnie jej uczestnikom na długo w pamięci. Dlatego jestem przekonana, że będzie to jedno z najbardziej prestiżowych i oczekiwanych wydarzeń karnawału 2013 roku.
Już dzisiaj zwracam się z prośbą o zarezerwowanie tego terminu w swoim kalendarzu na przyszły rok.

MiO