Czas na zmiany…

lut 26, 2012 | Polskie nowości

morzaioceanyselection12 kwietnia br. internetowa gazeta informacyjno – publicystyczna Morza i Oceany wchodzi w czwarty rok funkcjonowania na medialnej mapie Polski, Europy i świata. Portal został pozytywnie zaakceptowany, nie tylko przez środowisko morskie, ale również przez inne branże, które współpracą z firmami gospodarki morskiej. Świadczą o tym wizyty i odwiedziny na stronach „Mórz i Oceanów” (średnia oglądalność od 80 do 100 tys. miesięcznie). Czytają nas, nie tylko, w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Niemal na wszystkich kontynentach.
Za stworzenie internetowej gazety informacyjno-publicystycznej, której koronnym zadaniem jest propagowanie gospodarki morskiej oraz promowanie inicjatyw morskich, podejmowanych w największych miastach Polskiego Wybrzeża, niżej podpisany otrzymał od Krajowej Izby Gospodarki Morskiej, dwukrotnie 2009 i 2011 r., tytuł Dziennikarza Roku Gospodarki Morskiej oraz tytuł Dziennikarza Roku 2011 Związku Miast i Gmin Morskich
W licznej korespondencji do redakcji nie brak wysokich ocen, dotyczących naszych publikacji, w tym reportaży, wywiadów, felietonów, komentarzy oraz zdjęć i filmów. Nowością na stronie jest TV Morza i Oceany. W tym zakresie dopiero się rozwijamy.
Globalnie – projekt się powiódł. Przede wszystkim dzięki firmom, które wsparły nas merytorycznie i duchowo.
Z uwagi na ogromne zainteresowanie tematyką morską, prezentowaną na naszych łamach, dokonaliśmy ogromnych zmian, właściwie całkowicie przebudowaliśmy stronę „Morza i Oceany”. W ten bowiem sposób stworzyliśmy znacznie więcej miejsca na prezentowanie artykułów oraz innych dziennikarskich form.
Mamy nadzieję, że ta, w 100 procentach, profesjonalna strona spodoba się Państwu i jeszcze chętniej będziecie nas odwiedzać.

 Z pozdrowieniami
Bogdan Tychowski
Redaktor Naczelny