CSL: Minęło już siedemnaście lat

lut 4, 2015 | CSL

1csl201517latW poniedziałek, 2 lutego br minęło siedemnaście lat, odkąd – o czym głosi firmowy slogan – “Słońce wschodzi i zachodzi z CSL“. Jak poinformowała Laura Hołowacz, założycielka i dyrektor firmy, CSL Internationale Spedition Spółka z o.o. siedemnasty rok swej obecności na trudnym międzynarodowym rynku spedycyjnym, tak jak poprzednie lata, kończy z dobrymi wynikami ekonomicznymi oraz z satysfakcją wynikającą z faktu poszerzania grona swoich klientów i kontrahentów.

Coroczna dynamika obrotów jest efektem utrzymywania ciągłego kontaktu z rosnącym gronem krajowych i zagranicznych klientów, perfekcyjnej realizacji zleconych zadań oraz bezwzględnego przestrzegania reguł solidności kupieckiej. Odnotujmy, że w siedemnastym roku działalności, długa lista uzyskanych wcześniej przez CSL nagród i wyróżnień powiększyła się m.in. o przyznanie kryształowej statuetki RENOMA 2013 dyr. Laurze Hołowacz za zwycięstwo w kategorii Przedsiębiorca w grupie małych przedsiębiorstw w prestiżowym ogólnopolskim konkursie ogłoszonym przez magazyn “PRESTIŻ – relacje gospodarcze”, Centrum Komunikacji Gospodarczej oraz Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej.

U progu osiemnastego roku działalności, dzięki zbliżającemu się finałowi rozpoczętej przed ponad dwoma laty odbudowie Starej Rzeźni – zakupionego zabytkowego budynku na Łasztowni, jeszcze w bieżącym miesiącu firma przeniesie się do swej własnej docelowej siedziby, a w marcu zainauguruje w części pomieszczeń działalność unikatowej placówki – Centrum Kultury Euroregionu “Stara Rzeźnia” oraz lokalu gastronomicznego.

Serdeczne gratulacje i życzenia spełnienia ambitnych zamierzeń!