Biznes z perspektywą

lip 11, 2012 | CSL

R17Świetnie widoczny ze skarpy na Wałach Chrobrego, położony nad kanałem Duńczyca, w samym sercu odradzającej się XIX-wiecznej perły portowego Szczecina – Łasztowni, dwukondygnacyjny secesyjny budynek, stanowiący ongiś fragment rzeźni miejskiej, od 10 lutego 2012 roku stanowi własność szczecińskiej firmy CSL Internationale Spedition Spółka z o.o.

Gruntownie odrestaurowany obiekt będzie nie tylko siedzibą spółki, lecz  z uwagi na usytuowanie w obszarze powstającego centrum turystycznego z miejską mariną i muzeum morskim – jego parter zostanie wykorzystany na przyszły tętniące życiem centrum społeczno-kulturalno – biznesowe. Ważnym elementem powstającego centrum będzie pierwsza w tym rejonie Szczecina stylowa portowa „Restauracja Lastadia”, ze znajdującą się obok m.in “Salą Kapitańską“, “Kubrykiem Literackim” oraz “Kinem Faktu”.

Poniże ogłoszenie skierowane jest do potencjalnych partnerów, zainteresowanych prowadzeniem rokującej sukces placówki gastronomicznej.

OGŁOSZENIE  O ZAPROSZENIU DO ROKOWAŃ

Spółka pod firmą CSL Internationale Spedition Sp.o.o. z siedzibą w Szczecinie,  ul. Kapitańska 2, KRS 0000055515, REGON 811191908, NIP 851-24-38-502 („Zapraszająca”), niniejszym

Zaprasza wszystkich zainteresowanych  (Potencjalnych Partnerów Biznesowych) do rokowań w celu wyłonienia Partnera Biznesowego, dla realizacji w ramach partnerskiej współpracy z Zapraszającą inwestycji polegającej na stworzeniu i/lub prowadzeniu restauracji pod nazwą „Restauracja Lastadia” w przestrzeni komercyjnej zlokalizowanej w budynku Starej Rzeźni na wyspie Łasztownia przy ulicy Tadeusza Apolinarego Wendy 14 w Szczecinie.

1.Warunki rokowań określone przez Zapraszającą znajdują się na stronie internetowej www.csl.com.pl

2.Istnieje możliwość spotkania z Zapraszającą przed złożeniem odpowiedzi na zaproszenie w I etapie rokowań w terminie do dnia 25.07.12 r, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu godziny spotkania pod nr tel.: 601-719-219.  

3.Termin składania odpowiedzi na zaproszenie w I etapie rokowań: do dnia 10.08.2012 rok, godz.: 15:00, siedziba CSL Internationale Spedition Sp.o.o., ul. Kapitańska 2,   71-602 Szczecin. 

 Laura Hołowacz

Dyrektor Spółki