BCT zmienia polski przemysł

gru 7, 2012 | Bałtycki Terminal Konterenowy

BCT07BCT Bałtycki Terminal Kontenerowy znalazł się w gronie dwudziestu firm nominowanych do prestiżowego tytułu „Ten, Który Zmienia Polski Przemysł”. Tytuł przyznawany jest co roku przez redakcję miesięcznika Nowy Przemysł  firmom i osobom, które poprzez swoją działalność i wprowadzane innowacje przyczyniają się do pozytywnych zmian w polskiej gospodarce.

W uzasadnieniu nominacji czytamy o prowadzonym przez terminal programie inwestycyjnym, zaangażowaniu w budowę korytarza transportowego, łączącego Bałtyk z Adriatykiem oraz współpracy z Zarządem Portu Morskiego Gdynia, która ma umożliwić rozbudowę i pogłębienie portu, a w konsekwencji zaowocować możliwością zawijania największych kontenerowców oceanicznych, pływających bezpośrednio z Azji do Gdyni.

Ostatecznego wyboru laureatów tytułu dokona kolegium redakcyjne miesięcznika „Nowy Przemysł”, po zakończeniu głosowania internautów, tj. po 20 grudnia. Uroczystość nadania tytułów odbędzie się 11 lutego 2013 r., podczas gali wieńczącej forum Zmieniamy Polski Przemysł. Zachęcamy do głosowania na Bałtycki Terminal Kontenerowy na stronie www.wnp.pl!

Iga Wilczyńska