Ambasador Innowacyjności 2015 dla ZMPSiŚ

maj 14, 2015 | Port Szczecin

1ambasadorinnowacyjnosciPo raz kolejny Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA został doceniony w dziedzinie IT.

13 maja 2015 roku, podczas uroczystej gali w ramach trwającej w Serocku konferencji UNIT4 „Chal-lenges 4 Bussines – In Bussines for People”, Spółka zwyciężyła w najważniejszej kategorii – wdrożeń systemów ERP. Tym samym ZMPSiŚ SA zdobył tytuł Ambasadora Innowacyjności roku 2015.

Statuetki Lidera Innowacyjności przyznawane są firmom, które w sposób wyjątkowy wyróżniają się poprzez prowadzone w obszarze technologii projekty innowacyjne. Implementowane  przez nie rozwiązania usprawniają procesy, optymalizują koszty oraz pozwalają na efektywniejsze działania i rozwój całej firmy.

Dla przypomnienia, w ubiegłym roku Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. także został doceniony w dziedzinie IT. Odebrał wówczas z rąk wiceminister Grażyny Henclewskiej wyróżnienie Ministra Gospodarki za innowacyjne zastosowanie technologii teleinformatycznych w gospodarce.

Spółka, z autorskim projektem 3,14_Port_Integrator, znalazła się wówczas także w znakomitym gronie finalistów konkursu Lider Informatyki, w kategorii Sektor Użyteczności Publicznej.

Karolina Bierdzińska, ZMPSiŚ SA