3-milionowa ciężarówka wjechała na pokład Unity Line

mar 3, 2016 | Unity Line

1abc2X6A1250unityline

We wtorek, 01 marca, na pokładzie promu Wolin przywitano 3-milionową ciężarówkę. To kolejna ważna liczba w historii firmy. 

Po nieco ponad 20 latach działalności statystyki przewozowe armatora kształtują się optymistycznie. W 2015 roku spółka Unity Line przewiozła 5-milionowego pasażera. W miniony wtorek promem Wolin podróżowała 3-milionowa ciężarówka. Ten szczególny pojazd prowadził Pan Paweł Stefaniak z Grabówna reprezentujący tabor spedytora Pol-Agent Spółka z o.o. z Trójmiasta. Pan Paweł jest zawodowym kierowcą z ponad 6-letnim doświadczeniem, a z usług Unity Line korzysta od roku. 

W związku z tym wydarzeniem nie mogło zabraknąć wyjątkowej oprawy. Kierowca został przywitany imponujących rozmiarów tortem okolicznościowym przygotowanym przez Szefów Kuchni promu Wolin. Na wszystkich kierowców i pasażerów biorących udział tego dnia w tym szczególnym rejsie czekały prezenty i symboliczna lampka szampana. Pan Paweł otrzymał od Unity Line voucher dla dwóch osób na rejs okrężny jednym z promów Spółki do wykorzystania w dowolnym terminie. Spotkanie z kapitanem promu Wolin i wizyta na mostku kapitańskim należała również do pakietu atrakcji.

 

Unity Line