TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
A+ A A-

1laureatjpgW poniedziałek 03 czerwca 2013 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Teraz Polska wieńcząca XXIII edycję konkursu „Teraz Polska”, jednym z laureatów jest szczeciński armator firma Unibaltic Sp. z o.o., która przystąpiła do konkursu w kategorii usługi.

Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego przyznała firmie Unibaltic Sp. z o.o. statuetkę Teraz Polska potwierdzając tym samym wysoką jakość świadczonej usługi transportu morskiego ładunków chemicznych.

1UnibalticTPdyplom

1zbiorowe

 

 

 

 

******

Głównym celem statutowym Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego jest promowanie w kraju oraz za granicą produktów, usług oraz gmin. Najlepsze produkty i usługi wyłaniane są rokrocznie w Konkursie o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Od 2007r. nagradzane są także gminy.

Fundacja w swych działaniach koncentruje się na ciągłym umacnianiu rangi Godła „Teraz Polska” oraz dbaniu o to, by nieprzerwanie cieszyło się ono szacunkiem i autorytetem, zarówno wśród producentów, jak i konsumentów. Godło jest bowiem najlepszą wizytówką firmy, symbolem jej profesjonalizmu i rzetelności. Najbardziej wiarygodne świadectwo dają sami Laureaci twierdząc, że: „zdobycie Godła zwiększa prestiż firmy i zaufanie wśród biznesowych partnerów".